Rafalala z BRONIĄ w Sephorze walczy z dresami! Awantura w centrum Arkadia

Rafalala z BRONIĄ w Sephorze walczy z dresami! Awantura w centrum Arkadia Źródło: wSensie.tv

Takiej awantury w warszawskim centrum handlowym Arkadia jeszcze nie było. Rafalala, kontrowersyjna artystka, stanęła do walki z grupą dresiarzy. W sklepie Sephora w centrum handlowym Arkadia doszło do walki, podczas której Rafalala użyła broni w postaci pistoletu na gaz.

Rafalala w akcji

Rafalala znana jest z dość konfliktowego charakteru. Nie trzeba wiele, by absolutnie wyprowadzić ją z równowagi. Za każdym razem, gdy jest obrażana, reaguje bardzo ostro. Nie unika również rękoczynów. Przekonał się o tym dobitnie mężczyzna, który z racji jej zmiany płci nie zgodził się na wynajem mieszkania. Otrzymał wtedy dwa ciosy w głowę i został zwyzywany. Zobacz także: PATOLOGIA MIESIĄCA! Pokłóciły się o Trumpa, Rafalala w furii oblała kawą celebrytkę (VIDEO) Oberwało się również narodowcowi i byłemu posłowi, Arturowi Zawiszy z Ruchu Narodowego. Podczas programu w Polsat News nazwał Rafalalę "tym czymś", co wywołało prawdziwą furię. Nina, bo tak nazywa się Rafalala, oblała go wodą w programie na żywo. Oburzony Zawisza opuścił studio i ogłosił, że będzie domagał się odszkodowania. Rafalala często wdaje się również w konflikty z gwiazdami polskich mediów społecznościowych, takich jak blogerki modowe. Na swoim Snapchacie regularnie wdaje się w internetowe wojny.

Awantura w centrum handlowym Arkadia

Tym razem do walki doszło w realnym świecie. W warszawskim centrum handlowym Arkadia musiała stoczyć bój z ekipą dresiarzy. Doszło do ostrej wymiany zdań i wyzwisk, która przerodziła się w atak Rafalali. Nina wystrzeliła gazem z pistoletu prosto w twarz przeciwnika. To spowodowało agresywną reakcję jego kolegów. Jeśli wierzyć internetowym komentarzom, jeden z chłopaków ma ranę ciętą. Zobacz także: Podczas kręcenia show wąż ugryzł Rafalalę w krocze Na filmie zamieszczonym w sieci widzimy jak Rafalala czai się z pistoletem gazowym, a ochrona w sklepie Sephora próbuje załagodzić sytuację. Słyszymy jak jeden z jej przeciwników grozi, że jeśli ponownie użyje pistoletu, to jej "zaj*bie". - Psiknij to Ci zaj*bie! - krzyczy mężczyzna w dresowym stroju. Nie jesteśmy w stanie ocenić kto pierwszy rozpoczął starcie, które przerodziło się w potężną awanturę w centrum handlowym Arkadia i sklepie Sephora. https://youtu.be/uaQydKz3Yts Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News