Rafalala znana jest z wywoływania kontrowersji o czym wielokrotnie mogliśmy się już przekonać. Jej „ofiarą” padł między innymi Artur Zawisza, który po nazwaniu jej „tym czymś” został oblany wodą. Z kolei na głowie celebrytki Izy Kisio wylądowała… kawa. Tym razem na celowniku znalazła się organizatorka Parady Równości, w kierunku której poleciały piekielnie ostre słowa. 

Rafalala ogłosiła na swoim Snapchacie, że nie wybiera się na tegoroczną Paradę Równości, ponieważ jej organizatorką jest „Jej Perfekcyjność”. Pod adresem tej drugiej padły liczne oskarżenia.

Na początku Rafalala przekonywała, że Jej Perfekcyjność ma olbrzymie parcie na szkło i robi wszystko, by tylko pojawić się w mediach. Mimo, że transseksualistki się nie lubią, „Jej Perfekcyjność” miała udawać sympatię do Rafalali, by tylko pojawić się w odcinku „Skandalistów” z jej udziałem.

Powyższe zarzuty są jednak niczym w porównaniu z tym, co Rafalala ogłosiła następnie na swoim Snapchacie. W pewnym momencie powiedziała:

– Wszyscy wiedzą, że ta osoba ma skłonności pedofilskie i nieraz wykorzystywała zbyt młodych chłopców. Plus jest obleśna z wyglądu. 

Czy sprawa będzie miała swoją kontynuację? Zarzuty postawione przez Rafalalę mogą bardzo negatywnie wpłynąć na wizerunek i odbiór Parady Równości.

...

Zobacz również

Zobacz również