Kim jest Rafał z M jak Miłość? Jest ich więcej niż jeden

Kim jest Rafał z M jak Miłość? Jest ich więcej niż jeden Źródło: youtube.com/GdziekolwiekJesteś

Rafał z M jak Miłość - kim jest aktor wcielający się w barwną postać? Jego losy w serialu TVP były zawiłe, czy znalazł szczęście w miłości po rozstaniu z Martą? Jacek Poniedziałek wcielał się w postać Rafała prawie przez pięć lat. Dlaczego zniknął z kultowego serialu o rodzinie Mostowiaków?

Rafał z M jak Miłość

Rafał z M jak Miłość, czyli Rafał Lubomski pracował w sądzie, był adwokatem. Początkowo był znajomym Marty Mostowiak z pracy, jednak ich znajomość się rozwinęła i przerodziła w romans. Bohater serialu TVP był mało sympatycznym mężczyzną, wiecznie zmęczonym i niezadowolonym.

 - Mój wątek zakończył się definitywnie. Zabrakło mi dynamizmu w mojej roli, porozmawiałem ze scenarzystami. Na początku chcieli coś zmienić, ale później uznali, że zrezygnują ze mnie - zdradza odtwórca roli. 

Rafał i Marta - M jak miłość. Czy ich miłość przetrwała?

Rafał miał żonę, z którą rozwiódł się lata temu. Kobieta zostawiła męża i wyjechała z synem Maćkiem za granicę. Bohater poznał sędzinę Martę Mostowiak na sali rozpraw, wtedy była ona w separacji z mężem. Para wdała się w burzliwy romans, jednak oficjalnie związała dopiero po rozwodzie z Jackiem Mileckim. Kobieta szybko zdała sobie sprawę z tego, że nadal kocha ojca swojego syna Łukasza, Norberta. Romans zakończył się, gdy z Rafałem zaczęła kontaktować się jego chora była żona.

Po rozstaniu z Martą Mostowiak Rafał postanowił odnaleźć swojego syna, który przebywał wtedy w Australii. Za namową ojca chłopak wrócił z nim do kraju i zaprzyjaźnił się z Łukaszem, synem Marty. Kiedy podczas wspólnej kolonii chłopców doszło do wypadku i losy Rafała oraz jego byłej żony ponownie się skrzyżowały, ich miłość znowu wybuchła. Lubomski postanowił odciąć się od przeszłości i wraz z byłą żoną i synem wyjechał do Australii.

Rafał Szatan, Rafał Mroczek, obsada M jak miłość ma wielu aktorów o tym samym imieniu

M jak miłość to serial, którego pierwszy odcinek został wyemitowany w 2000 roku, podczas prawie dwudziestu lat emisji w produkcji telewizyjnej wystąpiło wielu aktorów o imieniu Rafał. Wcielali się oni w różne postacie i wiedli zupełnie inne życia. Oto lista aktorów i ich serialowe imiona i nazwiska:

  • Rafał Mroczek jako Paweł Zduński. Brat bliźniak Piotra, zaczynał jako barman w pubie Oaza, obecnie prowadzi własny biznes - małe bistro,
  • Rafał Królikowski jako Konrad Badecki, były profesor Małgosi, z którym młoda dziewczyna wdała się w niebezpieczny romans,
  • Rafał Szatan jako Eryk, pianista, który miał nagrać wspólną piosenkę z Asią, jednak wdał się z romans z Zosią. 

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Co się dzieje z Teresą z M jak miłość? Nieźle namieszała
  2. Jak wygląda związek Pawła i Julki z M jak miłość? To burzliwa relacja
  3. Ula z M jak Miłość. Jak się nazywa aktorka? Co ją czeka w kolejnych odcinkach?
  4. Losy Marka z M jak Miłość nie były łatwe. Co się z nim teraz dzieje?
  5. Andrzej Młynarczyk: żona, wiek, wzrost. Kim jest popularny aktor?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News