DEWASTACJA. Tylko jeden z kandydatów ma szansę na zostanie prezydentem Warszawy
Wiadomości Pikio - 9 Czerwca 2018

DEWASTACJA. Tylko jeden z kandydatów ma szansę na zostanie prezydentem Warszawy

Wybory na stanowisko prezydenta Warszawy bez wątpienia okażą się jedną z najbardziej ekscytujących batalii nadchodzących wyborów samorządowych. Głównymi przeciwnikami są w nich oczywiście Patryk Jaki oraz Rafał Trzaskowski, spośród których jeden wysunął się już na miażdżące sondażowe prowadzenie.

Trzaskowski, który reprezentuje partie opozycyjne, wywodzi się bezpośrednio z Platformy Obywatelskiej. Jego największym oponentem jest tym razem Patryk Jaki, przynależący do obozu obecnej władzy.

Rafał Trzaskowski zostawia resztę daleko w tyle

Obaj politycy ubiegają się o jeden z najważniejszych foteli prezydenta miasta w naszym kraju. Dla reprezentanta władz kampania coraz bardziej się jednak komplikuje. Dlaczego? Instytut Badań Samorządowych przeprowadził sondaż, w którym mieszkańcy Warszawy mieli wskazać swojego kandydata. Rafał Trzaskowski realnie zmiażdżył jednak resztę ubiegających się o to stanowisko polityków i działaczy.

Wyniki nowego sondażu

Reprezentant opozycji uzyskał bowiem poparcie wysokości 53,48 proc. Na Jakiego chciałoby zagłosować za to "jedynie" 25,65 proc. Pozostali kandydaci plasują się naprawdę daleko za tą dwójką. Jan Śpiewak uzyskał 5,22 proc. poparcia, Andrzej Celiński - 3,48 proc., a Adrian Zandberg, Jakub Stefaniak oraz Jacek Wojciechowicz nie przekroczyli 3 proc. 7,39 proc. warszawskich wyborców nie wie za to, na kogo odda swój głos.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kaczyński czerwony ze złości. Tusk na spotkaniu najważniejszych ludzi świata
  2. PiS nie może uwierzyć. PROKURATURA zajmie się Mateuszem Morawieckim
  3. Pawłowicz NA WYLOCIE! Kaczyński wyszedł ze szpitala i jest wściekły
ZAMIANA
Patryk Jaki zaliczył koszmarną wpadkę... Internet ryczy ze śmiechu! [ZDJĘCIA]Patryk Jaki zaliczył koszmarną wpadkę... Internet ryczy ze śmiechu! [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
trzaskowski_wstepKrakus na prezydenta Warszawy?! Internauci SZYDZĄ z kandydatury Trzaskowskiego [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News