Piękność, która towarzyszyła Trzaskowskiemu to nie jego żona. Wiemy kim jest

Piękność, która towarzyszyła Trzaskowskiemu to nie jego żona. Wiemy kim jest Źródło: screen Wirtualna Polska/Youtube

Rafał Trzaskowski był w kulisach wczorajszej debaty warszawskiej pokazywany w obecności pięknej blondynki. Ten przekaz wzbudził spore zainteresowanie publiczności, która mogła uznać, że kobieta jest żoną polityka ubiegającego się o urząd prezydenta Warszawy. Media potwierdzają, że nie jest to małżonka Trzaskowskiego.

Rafał Trzaskowski pokazuje się u jej boku już dłuższy czas. Kobieta nie odstępuje walczącego o prezydenturę w Warszawie kandydata Koalicji Obywatelskiej. Z politykiem występuje przy okazji niemal każdego wydarzenia publicznego. Część odbiorców z góry założyła, że uśmiechnięta blondynka u boku kandydata na urząd prezydenta Warszawy jest jego żoną.

Rafał Trzaskowski i tajemnicza piękność u boku kandydata

Ów tajemnicza kobieta u boku Trzaskowskiego to Aleksandra Gajewska. Jest nieformalnym rzecznikiem Trzaskowskiego. Od dłuższego czasu widzimy ją publicznie wyłącznie w kontekście wystąpień reprezentanta koalicji obywatelskiej. W kuluarach przedwyborczych mówi się, że Gajewska jest nieformalnym rzecznikiem jego kampanii. Jak wspomina serwis natemat.pl główna zainteresowana podkreśla, że "jej rola w tej kampanii nie została oficjalnie wyznaczona". Portal pisał o Aleksandrze Gajewskiej już wcześniej. Przypomina, że pomagała politykowi już w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Później miała też wspierać kampanię Bronisława Komorowskiego.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Jest osobą będącą blisko polityków. Sama podjęła się niegdyś stanięcia po drugiej stronie. Osiem lat temu została, jak cytuje natemat.pl, "najmłodszą radną Warszawy". Wielokrotnie mierzyła się ze zniewagą i stereotypowymi komentarzami o karierze "przez wygląd".

Widzowie mogli się nie połapać. Aleksandra Gajewska nie jest żoną Trzaskowskiego

W ramach debaty warszawskiej kamery telewizji pokazywały milionom Polaków Rafała Trzaskowskiego, który wchodzi do budynku TVP u boku urodziwej kobiety. Część odniosła mylne wrażenie, że jest to żona kandydata na prezydenta Warszawy. Rodzina Trzaskowskiego została bowiem odseparowana na intensywny czas kampanii wyborczej. Wyjątkiem był tu program "Klasa" w TVN24, gdzie kandydaci prezentowali się ze swoimi bliskimi. W praktyce były to jednak krótkie urywki - telewizja zrobiła to, by wizerunki członków rodzin nie zostały utrwalone w mediach. Aleksandra Gajewska odpowiada za kluczowe inicjatywy Trzaskowskiego w bieżącej kampanii samorządowej.  Najlepsze newsy dnia:

  1. Oskarżyli matkę Trzaskowskiego o współpracę z SB. Oburzeni nawet przeciwnicy
  2. Jakie spodnie wybrać do figury Gruszki? Podkreśl swoje pośladki
  3. Skandal! Polski polityk wspiera katowanie zwierząt w pseudohodowlach
  4. Krakus na prezydenta Warszawy?! Internauci SZYDZĄ z kandydatury Trzaskowskiego [ZDJĘCIA] 
  5. Szef PKW oficjalnie: Trzaskowski i Jaki złamali kodeks wyborczy
Następny artykuł