Rafał Trzaskowski był w kulisach wczorajszej debaty warszawskiej pokazywany w obecności pięknej blondynki. Ten przekaz wzbudził spore zainteresowanie publiczności, która mogła uznać, że kobieta jest żoną polityka ubiegającego się o urząd prezydenta Warszawy. Media potwierdzają, że nie jest to małżonka Trzaskowskiego.

Rafał Trzaskowski pokazuje się u jej boku już dłuższy czas. Kobieta nie odstępuje walczącego o prezydenturę w Warszawie kandydata Koalicji Obywatelskiej. Z politykiem występuje przy okazji niemal każdego wydarzenia publicznego. Część odbiorców z góry założyła, że uśmiechnięta blondynka u boku kandydata na urząd prezydenta Warszawy jest jego żoną.

Rafał Trzaskowski i tajemnicza piękność u boku kandydata

Ów tajemnicza kobieta u boku Trzaskowskiego to Aleksandra Gajewska. Jest nieformalnym rzecznikiem Trzaskowskiego. Od dłuższego czasu widzimy ją publicznie wyłącznie w kontekście wystąpień reprezentanta koalicji obywatelskiej.

W kuluarach przedwyborczych mówi się, że Gajewska jest nieformalnym rzecznikiem jego kampanii. Jak wspomina serwis natemat.pl główna zainteresowana podkreśla, że „jej rola w tej kampanii nie została oficjalnie wyznaczona”.

Portal pisał o Aleksandrze Gajewskiej już wcześniej. Przypomina, że pomagała politykowi już w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Później miała też wspierać kampanię Bronisława Komorowskiego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak bogaty jest prezydent Krakowa? Szokujące! Majątki kandydatów w wyborach...

Jest osobą będącą blisko polityków. Sama podjęła się niegdyś stanięcia po drugiej stronie. Osiem lat temu została, jak cytuje natemat.pl, „najmłodszą radną Warszawy”. Wielokrotnie mierzyła się ze zniewagą i stereotypowymi komentarzami o karierze „przez wygląd”.

Widzowie mogli się nie połapać. Aleksandra Gajewska nie jest żoną Trzaskowskiego

W ramach debaty warszawskiej kamery telewizji pokazywały milionom Polaków Rafała Trzaskowskiego, który wchodzi do budynku TVP u boku urodziwej kobiety. Część odniosła mylne wrażenie, że jest to żona kandydata na prezydenta Warszawy.

Rodzina Trzaskowskiego została bowiem odseparowana na intensywny czas kampanii wyborczej. Wyjątkiem był tu program „Klasa” w TVN24, gdzie kandydaci prezentowali się ze swoimi bliskimi. W praktyce były to jednak krótkie urywki – telewizja zrobiła to, by wizerunki członków rodzin nie zostały utrwalone w mediach.

Aleksandra Gajewska odpowiada za kluczowe inicjatywy Trzaskowskiego w bieżącej kampanii samorządowej.

 


Kliknij po więcej, na pewno cię zaciekawi


ZOBACZ TAKŻE:

  1. Oskarżyli matkę Trzaskowskiego o współpracę z SB. Oburzeni nawet przeciwnicy
  2. Jakie spodnie wybrać do figury Gruszki? Podkreśl swoje pośladki
  3. Skandal! Polski polityk wspiera katowanie zwierząt w pseudohodowlach
  4. Krakus na prezydenta Warszawy?! Internauci SZYDZĄ z kandydatury Trzaskowskiego [ZDJĘCIA] 
  5. Szef PKW oficjalnie: Trzaskowski i Jaki złamali kodeks wyborczy

Taśma Trzaskowskiego podbija Internet [MEMY]


Kto wygra wybory prezydenckie w Warszawie?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz również