Rafał Trzaskowski i żona
Screen Dzień Dobry TVN
Monika Majko - 14 Listopada 2020

Żona Rafała Trzaskowskiego szczerze opowiedziała, jak wygląda jej małżeństwo. Widzowie posmutnieli

Rafał Trzaskowski ożenił się z Małgorzatą Miszkurką w 2002 roku, para wspólnie wychowuje dwoje dzieci. Żona prezydenta Warszawy wyjawiła prawdę o ich małżeństwie, wiele osób było zaskoczonych słowami niedoszłej pierwszej damy. O wszystkim opowiedziała na żywo w rozmowie z Dorotą Wellman.

Rafał Trzaskowski stanął na ślubnym kobiercu z Małgorzatą Miszkurką w 2002 roku, od tego czasu pozostaje w małżeństwie i wspólnie z żoną wychowuje dwóje dzieci. Ukochana prezydenta Warszawy wyjawiła właśnie prawdę o swoim małżeństwie, wile osób było zaskoczonych jej słowami.

Rafał Trzaskowski poślubił swoją żonę w 2002 roku

Rafał i Małgorzata Trzaskowscy zdają się być zgodnym i wspierającym się małżeństwem. Para pobrała się w 2002 roku i wspólnie wychowuje dwójkę dzieci: 16-letnią Aleksandrę i 11-letniego Stanisława. przy okazji niedawnej kampanii prezydenckiej, Polacy uważniej przyjrzeli się postaci żony polityka.

Niebywałe doniesienia o Łukaszu Szumowskim. Ciężko uwierzyć co teraz robiNiebywałe doniesienia o Łukaszu Szumowskim. Ciężko uwierzyć co teraz robiCzytaj dalej

Małgorzata Trzaskowska pochodzi ze Śląska i jest bardzo przywiązana do swoich korzeni. Niedoszła pierwsza dama ukończyła Akademię Ekonomiczną w Krakowie, a w latach 2007–2019 pracowała w Urzędzie Miasta Stołecznego Warszawy, gdzie zajmowała się m.in. promocją miasta oraz zadaniami w Biurze Rozwoju Gospodarczego.

Żona polityka jest osobą, która nie kryje poglądów i ma swoje zdanie. W mediach społecznościowych Małgorzata Trzaskowska chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami, a także aktywnie zabiera głos w ważny społecznie sprawach, tak, jak ostatnio wobec trwającego w Polsce strajki kobiet, który wraz z mężem poparła.

Ukochana Rafała Trzaskowskiego zgodziła się niedawno na rozmowę z Dorotą Wellman w programie "Dzień Dobry TVN", podczas której wyjawiła prawdę o tym, jak funkcjonuje jej małżeństwo na co dzień. Kobieta nie bała się zdradzać rodzinnych sekretów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Rafał Trzaskowski wspólnie z żoną wychowuje dwoje dzieci

Żona prezydenta stolicy wyznała, że mąż spędza dużo czasu poza domem, do czego musiała się przyzwyczaić. Niestety, nieobecność Rafała Trzaskowskiego związana była z jego kariera polityczną, gdyż jako europoseł miał niewiele czasu dla rodziny. Te słowa zasmuciły widzów.

- Jestem przyzwyczajona do tego, że radzę sobie w wielu sytuacjach sama, że organizuję wszystko w domu, zarządzam domem, planuję w przód - tłumaczyła Małgorzata Trzaskowska.

Dzisiaj grzeje:

1. Wiceminister zdrowia zdradził, co stanie się już 18 listopada. Niebywałe doniesienia dla wielu Polaków

2. Uwaga: Pilna wiadomość dla Polek i Polaków. Od 5 grudnia nowe zasady, czeka nas ogromna zmiana dot. funkcjonowania na drodze

3. Premier Morawiecki nie mógł dłużej milczeć. Ważny apel do wszystkich Polaków

Kobieta wyznała również, że jeśli chodzi o prace w domu, to również ona musi wykonywać większość czynności. Małgorzata Trzaskowska przyznała jednak, że w gotowaniu prym wiedzie jej mąż. Wiele osób było zaskoczonych tą informacją.

- Bardzo dużo robię ja, ale jeśli chodzi o gotowanie to mąż jest mistrzem - wyznała żona Rafała Trzaskowskiego.

Małgorzata Trzaskowska opowiedziała również Dorocie Wellman o tym, jak rodzina spędza Wolne weekendy. Ku zaskoczeniu dziennikarki, żona prezydenta Warszawy i niedoszłego prezydenta kraju wyznała, że małżonkowie, jeśli akurat nie wyjeżdżają, uwielbiają spędzać czas ze swoimi przyjaciółmi i często wychodzą potańczyć.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Porażające nagranie zza zamkniętych drzwi szpitala. Widać całą prawdę o wydarzeniach na oddziale
  2. Kobieta spojrzała na test ciążowy i była pewna. Winny jest jej kot
  3. Nagłe, niewyobrażalnie smutne wiadomości. Nie żyje zasłużona Polka, odeszła na wieczną służbę
  4. Agata Duda wprawiła wszystkich w osłupienie. Ciężko uwierzyć, co zrobiła podczas uroczystości
  5. Mama przyszła odwiedzić grób 4-letniego synka, nie zastała nagrobka. Bulwersujące, do czego doszło
  6. Prawdziwa "bomba witaminowa". Przepyszna surówka z buraków, ogórków kiszonych i popularnych owoców
  7. Romans za kulisami "Rolnik szuka żony"? W sieci pojawił się zaskakujący wpis uczestniczki hitu TVP
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News