Rafał Trzaskowski wiadomość
Piotr Molecki East News
Joanna Szwalikowska - 2 Listopada 2020

Rafał Trzaskowski potwierdził. Z wielu stron napływają wyrazy wsparcia

Rafał Trzaskowski oficjalnie potwierdził smutną wiadomość. Z wielu stron napływają teraz wyrazy wsparcia.

Rafał Trzaskowski, prezydent Warszawy, przekazał w mediach społecznościowych bardzo ważną wiadomość. Oficjalnie potwierdził wieści. Internauci ślą mu wyrazy wsparcia.

Porażająca wiadomość polskich wojskowych. Powiedzieli, co może się wydarzyć w związku z protestamiPorażająca wiadomość polskich wojskowych. Powiedzieli, co może się wydarzyć w związku z protestamiCzytaj dalej

Rafał Trzaskowski potwierdził smutną wiadomość

Prezydent Warszawy miał kontakt z osobą zakażoną koronawirusem. Smutną wiadomość przekazał w poniedziałek poprzez post opublikowany w mediach społecznościowych. Jak dodał, przez cały czas jest w kontakcie ze swoimi współpracownikami, dzięki czemu w dalszym ciągu może pracować.

- W niedzielę dowiedziałem się, że miałem kontakt z osobą zarażoną #koronawirus SARS-CoV-2. W związku z tym rozpoczynam samoizolację. Jestem w stałym kontakcie ze współpracownikami, pracujemy w trybie zdalnym - napisał Rafał Trzaskowski na swoim profilu na Twitterze.

Prezydent Warszawy w niedzielę otrzymał wiadomość o tym, że osoba, z którą miał kontakt otrzymała pozytywny wynik testu na koronawirusa. W związku z tym Rafał Trzaskowski poddał się samoizolacji, by nie narażać zdrowia oraz życia innych osób na ewentualne zakażenie. W dalszym ciągu ma jednak możliwość pracy, robi to jednak w trybie zdalnym.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Wprawia w osłupienie. Oszałamiające, jak Danuta Martyniuk wyglądała w młodościWprawia w osłupienie. Oszałamiające, jak Danuta Martyniuk wyglądała w młodościCzytaj dalej

Jak udało się ustalić TVN, prezydent czuje się dobrze oraz uczestniczy w spotkaniach online, przekazała Karolina Gałecka, rzeczniczka stołecznego ratusza, która skomentowała sytuację na prośbę stacji.

- Prezydent przebywa w samoizolacji w związku z tym, że miał kontakt z osobą zakażoną COVID-19 (...) Czuje się dobrze i przebywa w domu. Cały czas pracuje zdalnie, łączy się z nami online i uczestniczy w spotkaniach - potwierdziła wiadomość o kontakcie Trzaskowskiego z osobą zakażoną. Rzeczniczka została również zapytania o kwestię pracy zdalnej.

- Tutaj nic się nie zmienia, jeśli chodzi o pracę pana prezydenta i obowiązki zawodowe. Terminy spotkań zostaną zachowane. Dopiero po wykonaniu testu, który - jeśli okaże się negatywny - pan prezydent będzie mógł wrócić normalnie do pracy - poinformowała rzeczniczka w rozmowie z TVN.

Karolina Gałecka zaznaczyła jednak, iż nie wiadomo, kiedy dokładnie zostanie wykonany test. W związku z sytuacją w tym tygodniu prezydent Warszawy pozostanie więc w izolacji.

Dzisiaj grzeje:

1. Pilny komunikat do Polaków. Ogromne ograniczenia zaczęły obowiązywać, wielu będzie rozczarowanych

2. Całkowicie zamkną galerie handlowe? Cała Polska właśnie wstrzymała oddech, niepokojące informacje obiegły kraj

3. Cmentarze zostają otwarte, nikt nie dostanie mandatu. Prezydent miasta podjął decyzję, jest dobitny komunikat

Wpis Rafała Trzaskowskiego potwierdzający, iż miał kontakt z osobą zakażoną koronawirusem, wzbudził dużo emocji w mediach społecznościowych. Mnóstwo internautów zdecydowało się na przekazanie mu wyrazów współczucia, a także słów otuchy i życzeń, by pozostawał w zdrowiu.

- Zdrowia Panie Prezydencie!

- dużo zdrowia panie Rafale!

- dużo zdrowia!! - pisali poruszeni internauci pod wpisem prezydenta Warszawy.

 Rafał Trzaskowski wiadomość

Źródło: Twitter

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piesek mieszkający w schronisku co noc ścielił swoje posłanie. Wolontariuszom zabiło mocniej serce, gdy zrozumieli, dlaczego tak robił
  2. Córka Adama Małysza wyjawiła swoje wielkie hobby. To wcale nie skoki, niektórych przerazi (FOTO)
  3. Córka Marty Kaczyńskiej przekazała radosną nowinę. Nie mogła już ukrywać, ekscytacji nie ma granic
  4. Z ostatniej chwili: Prezydent przekazał przykre informacje. Nie żyje znany polityk
  5. Grób Anny Przybylskiej zapiera dech. Mało kto wie, że nie została pochowana sama
  6. Mężczyzna odkrył wielki sekret PlayStation 1 po 26 latach. Nieznana wcześniej funkcja, aż ciężko uwierzyć
  7. W łatwy sposób możesz pomóc w leczeniu COVID-19, a jeszcze sporo na tym zyskać. Wyjaśniamy szczegóły akcji

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Twitter, Fakt, TVN

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News