Niepokojące informacje nt. męża Kurdej-Szatan! Co teraz zrobi Basia?

Niepokojące informacje nt. męża Kurdej-Szatan! Co teraz zrobi Basia? Źródło: Fot. Instagram/rafal.szatan_this_is_me

Rafał Szatan pozostaje w cieniu swojej rozchwytywanej w ostatnim czasie żony i choć nie jest szczególnie popularny, ma również wierne grono fanów, jest bowiem muzykiem oraz aktorem musicalowym. Choć małżeństwo uważane jest za niemal idealne, właśnie pojawiły się niepokojące informacje, które mogą zburzyć ich spokój. 

Rafał Szatan uważany jest za typowego partnera postaci, którą znamy z pierwszych stron gazet i telewizji - skryty, cichy, nieco speszony popularnością żony. Niewiele osób jednak wie o tym, że mąż Barbary Kurdej-Szatan wcale nie jest postacią anonimową i on także zgromadził wokół siebie pokaźne grono wiernych fanów. Mężczyzna jest muzykiem i wziętym aktorem musicalowym, który z licznymi sukcesami bezustannie rozwija swój talent. Oprócz tego Rafał Szatan powszechnie ma opinię idealnego partnera, a jego związek z celebrytką raz po raz określany jest przez media jako idealny. Teraz jednak pojawiły się niepokojące informacje na jego tematy, które z pewnością przerażą Basię. [td_block_13 limit="1"post_ids="336587"

Rafał Szatan wywołał ogromną burzę

Mąż Barbary Kurdej-Szatan cieszy się ogromną rozpoznawalnością w mediach społecznościowych. Jego Instagram obserwowany jest przez dziesiątki tysięcy ludzi, a każde nowe zdjęcie spotyka się z wyjątkowo pozytywnym odzewem ze strony internautów, a ostatnio zwłaszcza damskiej części jego publiki. Teraz mężczyzna zdecydował się na opublikowanie swojego zdjęcia w samych spodenkach, które zrobione było podczas urlopu, na który para wybrała się na Malediwy i tu pojawił się problem. Wysportowana sylwetka mężczyzny wywołała zachwyt internautek i natychmiast pojawiły się głosy, które z pewnością bardzo zaniepokoją Barbarę Kurdej-Szatan.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Barbara Kurdej-Szatan musi czuć się zagrożona?

Rafał Szatan nie ukrywa, że dba o swoje ciało i regularnie ćwiczy, czego efekty widać na zdjęciu. W komentarzach natomiast pojawiło się wiele dwuznacznych komentarzy oraz głosów, że jego żona może czuć się zagrożona - nie jedna internautka chciałaby celebrytce odbić przystojnego partnera. - No no, nie myślałam, że z pana takie ciacho. Jest czego zazdrościć Basi. Musi pana uważnie pilnować, bo szybko znajdzie się ktoś, kto będzie próbował jej pana odbić - twierdzi internautka. - Ale ciało wow! Basia to szczęściara. Wiele bym dała, żeby zamienić się z nią miejscem - sugeruje kolejna fanka. - Czemu to Basia jest tak znana i popularna, a nie ty. Taki przystojny i z takim ciałem - sukces w show-biznesie gwarantowany! - dodaje następna. Fot. Instagram/rafal.szatan_this_is_me ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Właśnie chcieli zniszczyć najzdolniejszą polską wokalistkę! Obroniła się fantastycznie
  2. Poruszające. Wiśniewski nie mógł tego przewidzieć
  3. Fanów Szpaka ogarnął nagły smutek. Michał był bezkonkurencyjny tej nocy
  4. Ile dzieci ma Pola Raksa? Wielu się myliło w tej kwestii
  5. Kim jest partner Barbary Nowackiej? Ta informacja mocno was zaskoczy
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News