Do sieci trafiło nagranie ze ślubu Rafała Maślaka. Ale się działo, piorunujące wrażenie

Do sieci trafiło nagranie ze ślubu Rafała Maślaka. Ale się działo, piorunujące wrażenie Źródło: fot. You Tube

Rafał Maślak od kilku miesięcy jest szczęśliwym mężem. Kilka dni temu na świecie pojawił się jego pierwszy syn. Teraz małżeństwo przepełnia szczęście. Akurat w tym momencie do sieci trafiło nagranie ze ślubu, które na fanach modela zrobi piorunujące wrażenie. Co tam się działo!

Ich ślub wywołał ogromną furorę w ubiegłym roku. Rafał Maślak i Kamila spotykali się kilka lat. Przez ten czas przechodzili całą masę kryzysów. Jednak ich miłość była w stanie przezwyciężyć wszystko i z każdego z nich wychodzili ogromną ręką. Zatem fani modela nie kryli zadowolenia, gdy para wreszcie umocniła swój związek sakramentalnym "tak". Dopiero teraz para zdecydował się podzielić małymi fragmentami z tego ważnego dnia. W sieci momentalnie zawrzało. 

Stawili czoła przeciwnościom losu 

Rafał Maślak i jego obecna małżonka byli parą przez kilka lat. Przez ten cały czas mieli mnóstwo wzlotów i upadków. Wiele osób zaczynało wątpić w to, że ta relacja ma jakąkolwiek przyszłość. Ci jednak, pokazali jak wielkie uczucie ich łączy. Stawili czoła wszystkim przeszkodom, które napotykali na swojej drodze. Wreszcie postanowili stanąć na ślubnym kobiercu i powiedzieć sobie sakramentalne "tak". To wydarzenie wywołało ogromne emocje i było jednym z głośniejszych w 2018 roku. Internauci byli zachwyceni. 

Początkowo para chciała, by cała ceremonia pozostała prywatna. Nie chcieli wielkiego rozgłosu, a tym bardziej wizyty paparazzich. Para zdecydowała się zaprosić do wspólnego celebrowania takiego wydarzenia tylko najbliższych. 

Jak wyglądał ślub Rafała Maślaka? 

Dopiero niedawno małżonkowie zdecydowali się podzielić z internautami małą częścią tego, jak wyglądał najważniejszy dzień ich życia. Kamila na swoim Facebooku udostępniła krótkie nagranie z tego dnia. To, co internauci mogli na nim zobaczyć, robi ogromne wrażenie. Ślub jak z bajki. Mały i skromny kościółek, na jaki postawili, tylko dodawał uroku. 

Wesele dużo bardziej opływało w luksus. Bogate dekoracje. Wszystko zachowane w białej kolorystyce. Do tego piękny pałac w tle. Sesja ślubna również robi wrażenie. By zdjęcia wyszły jeszcze bardziej oszałamiająco, para zdecydowała się na kompana w postaci białego konia.  

Kamila zaprezentowała się w aż trzech sukniach. W każdej z nich wyglądała po prostu obłędnie. Dwie z nich, były bogato zdobione, ponieważ zostały wyszyte kryształkami. 

Klasa, szyk i elegancja. Te trzy cechy w połączeniu dawały efekt niczym z najbardziej romantycznego filmu.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wielkie szczęście w małżeństwie Maślaka 

Internauci nie zdążyli ochłonąć po bajkowym ślubie, a para już dostarczyła im kolejną dawkę emocji. Kilka miesięcy po ceremonii, Rafał i Kamila ogłosili światu, że spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Maślakowie nie byli w stanie ukryć jak bardzo są teraz szczęśliwi. 

Zaledwie kilka dni temu mały Maksymilian pojawił się na świecie. Para jednak nie upublicznia wizerunku malucha. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Michał Szpak pokazał młodszą siostrę. Tak PIĘKNYCH oczu nie ma chyba żadna 19-latka!
  2. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  3. Annę Lewandowską rozdziera tęsknota za rodziną. "Wyjazdy służbowe, rozstania"
  4. Ile zarabia Elżbieta Jaworowicz? Trudno uwierzyć, że już dawno osiągnęła wiek emerytalny
  5. Tragedia. Młodszy braciszek zabił 6-letnią siostrzyczkę na oczach matki
  6. Żona Sławomira płakała i cierpiała przy porodzie. Jak wygląda synek króla disco polo?

Źródło: JASTRZABPOST

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News