Rafał Maślak przekazał radosną nowinę. Z całego kraju spływają gratulacje

Rafał Maślak przekazał radosną nowinę. Z całego kraju spływają gratulacje Źródło: fot. You Tube

Polsat słynie z gwiazdorskiej obsady od wielu lat. Jeden z pracujących dla stacji gwiazdorów ogłosił bardzo radosną wiadomość. Internauci nie przestają mu gratulować szczęścia, które go spotkało w ostatnim czasie.

Widzowie telewizji Polsat mają powody do radości! Jeden z najpopularniejszych gwiazdorów Polsatu, Rafał Maślak (30 l.) dostał wyjątkowy prezent z okazji swoich 30. urodzin. Mister Polski 2015 od sierpnia 2018 jest w szczęśliwym związku małżeńskim z piękną modelką Kamilą Nicpoń (27 l.). Małżonkowie nie od dzisiaj uchodzą za jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Szczęście pary zdaje się rosnąć z dnia na dzień. Niedawno do mediów dotarła informacja o tym, że Rafał i Kamila wkrótce zostaną rodzicami. Para spodziewa się swojego pierwszego potomka i z niecierpliwością czeka, kiedy pojawi się on na świecie. W dniu swoich 30. urodzin główny bohater programu Polsat Cafe Randka z Maślakiem podzielił się ze swoimi fanami bardzo radosną wiadomością na temat swojego dziecka.

Gwiazdor telewizji Polsat będzie miał syna - płyną gratulacje z całej Polski

Do tej pory płeć dziecka Kamili Nicpoń i Rafała Maślaka nie była znana widzom telewizji Polsat. Z okazji swoich 30. urodzin polski fotomodel zdecydował się podzielić tą informacją z fanami. Na Instagramie zamieścił post, w którym zdradził płeć dziecka. Gwiazdor Dancing with the Stars ogłosił w mediach społecznościowych, że już wkrótce będzie miał syna. Nie musiał długo czekać na reakcje internautów. Z całej Polski zaczęły napływać gratulacje dla pary: - Lekkiego, szybkiego i zdrowego rozwiązania dla synka i żony - życzyli popularnemu fotomodelowi internauci. - Wszystkiego najlepszego i gratulacje! To najlepszy prezent! - ciepłe słowa publikowane przez fanów na Instagramie nie mają końca. Wśród komentarzy nie sposób znaleźć negatywnych reakcji. Widzowie telewizji Polsat cieszą się, że wkrótce na świat przyjdzie syn Mistera Polski.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Piękny ojciec - piękny syn

Syn Mistera Polski będzie miał tatę, z którego można być naprawdę dumnym. Kariera Rafała Maślaka jest bardzo bogata i nie wiąże się tylko z telewizją Polsat. Popularny fotomodel reprezentował Polskę w konkursie piękności Mister International w Seulu w 2014. W finale zdobył wtedy prestiżowy tytuł Mistera International Internautów. Przystojny ojciec brał udział w programach telewizyjnych Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami (2014) oraz Agent - Gwiazdy (2016). Został także uhonorowany statuetką w kategorii Gwiazda sieci podczas Wielkiej Gali Gwiazd Plejady. Na swoim koncie ma również udział w programie Polsat Cafe Randka z Maślakiem (2015). Był również jurorem pierwszej edycji programu Polsatu #Supermodelka Plus Size. Można się spodziewać, że syn odziedziczy po tacie talent i urodę. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  2. Przyjaciel Karoliny Wajdy popełnił przerażające samobójstwo na jej oczach
  3. Mister Polski miał wypadek. Chciał zaimponować dziewczynie
  4. Taniec z Gwiazdami przewiduje prawdziwą rewolucję! Parkiet zawojuje jednopłciowa para
  5. Taniec z gwiazdami: 7 par, które połączył program
    Następny artykuł