Koszmarny wypadek wstrząsnął społecznością. Nie żyje Rafał

Koszmarny wypadek wstrząsnął społecznością. Nie żyje Rafał Źródło: fot. pexels.com/George Becker

Rafał był siatkarzem oraz działaczem, który był bardzo mocno zaangażowany w promowanie sportu w naszym kraju. Szczegóły jego śmierci przerażają, a społeczność, która doskonale znała mężczyznę jest zrozpaczona informacją o jego odejściu. Okazuje się, że chwilę przed śmiercią musiał potwornie cierpieć.

Rafał Koprek był prawdziwym pasjonatem sportu, który przede wszystkim chciał promować sportową postawę oraz ducha rywalizacji. Starał się jak mógł, aby coraz więcej osób mogło spełniać swoje marzenia, a sam jeszcze w tym roku miał stanąć na ślubnym kobiercu. Niestety tragiczny wypadek, który miał miejsce w sobotę wieczorem przekreślił całkowicie jego przyszłość oraz dalszą karierę jako sportowca. Niestety Koprek miał najmniej szczęścia ze wszystkich rannych, ponieważ jest jedyną ofiarą śmiertelną w tym wypadku.

Rafał Koprek zginął w tragicznym wypadku

Rafał najbardziej kochał siatkówkę i grał w wielu amatorskich ligach, co sprawiało mu niesamowitą frajdę. Cieszył się z każdej chwili spędzonej na boisku wraz ze swoją drużyną. Jego ostatnim klubem była Meta Dobrodzień. Pełnił również funkcję skarbnika w klubie Start Dobrodzień.

Jednak nie oznacza to, że znają go jedynie fani siatkówki. Koprek znany jest również miłośnikom koszykówki, którzy znają go z meczów II-ligowego Startu Meble Dobrodzień, ponieważ był spikerem. Jego śmierć jest potwornym ciosem nie tylko dla rodziny oraz najbliższych przyjaciół.

- Robił nam także statystyki meczowe. Organizował od lat wiele lokalnych imprez sportowych. Był współtwórcą serwisu sportowego SportDobrodzien.pl. Był niezastąpiony! Jesteśmy w szoku po jego tragicznej śmierci - mówi Tomasz Sikora, szef drużyny Start Meble Dobrodzień.

Mężczyzna zmarł w wyniku wypadku, który miał miejsce w sobotę około godziny 21:00 w Malichowie na drodze DW 901. Panowały wtedy prawdziwie tragiczne warunki. Silny deszcz oraz wiatr sprawiały, że widoczność, jak i przyczepność na drodze, były w opłakanym stanie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W pewnym momencie kierowca jednego z trzech aut biorących udział w wypadku stracił na łuku panowanie nad kierownicą, a to wystarczyło, aby doszło do tragedii. Łącznie rannych w wypadku zostało 7 osób, a samochody, które się zderzyły to skoda, opel i toyota.

Auto Rafała zostało staranowane przez pojazd kierowcy, który stracił nad nim panowanie. Niestety jego rany okazały się śmiertelne. Cała redakcja Pikio.pl składa najszczersze kondolencje rodzinie zmarłego oraz jego bliskim.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dziecko Eleni zostało brutalnie ZAMORDOWANE. O tej tragedii mówiła cała Polska
  2. Legendarna polska aktorka zmarła na scenie w trakcie odgrywania roli. Widzowie myśleli, że to część przedstawienia
  3. Sławomirowi opadnie szczęka! Komentarze zboków pod zdjęciem jego żony w bikini szokują
  4. Z Beatą Tyszkiewicz nie jest dobrze. Smutne informacje dla fanów
  5. Kuba Wojewódzki publicznie upokorzony. Gwiazdor zapamięta to do końca życia
  6. Ujawniono zarobki Kingi Rusin. Jej astronomiczna pensja zwala z nóg

 

źródło: NTO

Następny artykuł