Dramat w rodzinie Cieszyńskiego. Aktor prosi fanów o modlitwę

Dramat w rodzinie Cieszyńskiego. Aktor prosi fanów o modlitwę Źródło: Fot. YouTube/ATM Grupa

Rafał Cieszyński oraz jego żona Alżbeta Leńska są jednymi z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia. Niestety ich związek walczy obecnie z poważnymi problemami. Jak się bowiem okazało, w artystycznej rodzinie doszło do dramatycznych zdarzeń.

Cieszyński i Leńska stanęli na ślubnym kobiercu w 2007 roku. Doczekali się już dwójki dzieci, którymi wspólnie opiekują się z wielkim oddaniem.

Rafał Cieszyński o rodzinnym dramacie

Jak się jednak okazało, obecnie małżeństwo przechodzi przez poważne problemy. Aktor poinformował o nich na koncie na Instagramie ukochanej żony. - Piszę na stronie mojej żony, ponieważ wiem, że Ona sama by sobie tego życzyła. Widzę ile wiadomości przychodzi od was... Prowadziła swój Instagram systematycznie i szanowała każdego kto do niej napisał - czytamy na początku posta.

Smutne wiadomości

- Becia nie będzie przez jakiś czas mogła odpowiadać na wasze wiadomości. W środę miała bardzo poważną operację mózgu. Prosimy o modlitwę - poinformował ostatecznie Cieszyński, czym poważnie zmartwił fanów niezwykle utalentowanej rodziny. My także życzymy więc jego małżonce szybkiego powrotu do zdrowia. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gdyby nie sport, to co? Stoch ujawnia, kim miał zostać
  2. Była wielką gwiazdą. Teraz jest na samym dnie
  3. Cała Polska mówi o tym, co Edyta Górniak zrobiła w „Pytaniu na śniadanie!”
Następny artykuł