Prowadzący "Koło fortuny" ma piękną partnerkę. Kim jest żona gwiazdora?

Prowadzący "Koło fortuny" ma piękną partnerkę. Kim jest żona gwiazdora? Źródło: instagram.com/brzozowskirafal/

Rafał Brzozowski z żoną nie chodzi na branżowe wydarzenia, nie udzielają oni również wspólnych wywiadów i nie pojawiają się na okładkach magazynów dla pań. Kim jest partnerka piosenkarza, który obecnie prowadzi reaktywowany teleturniej Koło Fortuny? Jak się poznali? Historia ich miłości jest bardzo romantyczna, choć gwiazdor niechętnie o niej mówi.

Rafał Brzozowski z żoną poznał się dzięki znanej polskiej modelce

Rafał Brzozowski z żoną lub partnerką, ponieważ piosenkarz niechętnie wypowiada się na temat swojego życia prywatnego, poznał się dzięki Natalii Siwiec. Była to ich wspólna znajoma, która uznała, że oboje pasowaliby do siebie idealnie. Po raz pierwszy spotkali się na imprezie po TOPtrendy, od razu wpadli sobie w oko, z biegiem czasu zwykła znajomość przerodziła się w miłość.

- Oni tworzą super związek. Nie dość, że są parą, to jednocześnie są przyjaciółmi, którzy zawsze mogą na siebie liczyć i nie mają przed sobą żadnych tajemnic. Od początku było pomiędzy nimi coś poważnego, a nie tylko jakaś przelotna wakacyjna miłość. Teraz mamy tego dowody - mówiła znajoma pary.

Rafał Brzozowski - skąd go znamy?

Rafał Brzozowski urodził się 8 czerwca 1981 roku, jest byłym zapaśnikiem, obecnie piosenkarzem i prezenterem telewizyjnym. Jego kariera muzyczna rozpoczęła się w 2002 roku wraz z udziałem w programie Szansa na sukces, w którym został wyróżniony wpośród innych wokalistów. 

W 2011 roku wziął również udział w show TVP2 The Voice of Poland, tam trafił do grupy Andrzeja Piasecznego, jednak nie udało mu się dojść do finału, odpadł zaraz przed nim. W tym samym roku wydał singiel pod tytułem "Na dobre masz zawsze mnie", utwór został wykorzystany w serialu Na dobre i na złe.

Za piosenkę "Tak blisko" otrzymał nagrodę telewidzów w kategorii Hit lata na gali Eska Music Awards 2012. Pięć lat później ubiegał się o wystąpienie na Eurowizji, wystąpił w finale polskich eliminacji, jednak przegrał wtedy z Kasią Moś i to ona reprezentowała Polską w konkursie. 

Obecnie jest prowadzącym teleturnieju Koło Fortuny, gdzie również wykorzystuje swoje talenty muzyczne i w każdym odcinku wykonuje znany utwór, sam lub w duecie z Katarzyną Dereń. Kultowy teleturniej największą popularność zdobył w latach 90., kiedy jego prowadzącym był Krzysztof Tyniec.

Rafał Brzozowski i partnerka Anna Tarnowska. Czy to żona sławnego muzyka?

Rafał Brzozowski i Anna Tarnowska tworzyli idealny, medialny związek jeszcze kilka lat temu, jednak obecnie nie pojawiają się razem na ściankach i imprezach muzycznych. Oficjalnie nie wiadomo więc czy nadal są razem i zawarli związek małżeński, czy rozstali się. Muzyk nie chce komentować swojego życia prywatnego. 

Kim jest domniemana partnerka wokalistki? Anna Tarnowska urodziła się w 1986 roku, ma więc 33 lata. Może poszczycić się wieloma sukcesami w konkursach piękności. Na swoim koncie ma tytuł Wicemiss Świata Studentek 2010, konkurs odbywał się w Korei Południowej w Seulu, Wicemiss Polonia z 2007 roku, I Wicemiss Baltic Sea & Scandinavian oraz tytuł II Wicemiss International 2008. 2009 roku zakończyła z tytułem III Wicemiss Intercontinental. Obecnie pracuje jako modelka i bierze udział w kampaniach reklamowych bielizny oraz strojów kąpielowych. Swoje wdzięki pokazuje również na swoim profilu na Instagramie.

  1. Marzena Prus z Na Wspólnej. Kim jest Natalia Walarowska, aktorka grająca tę rolę?
  2. Kaśka z Pierwszej Miłości - wszystko o najbardziej wyjątkowej postaci serialu
  3. Wiktoria z Pierwszej Miłości. Kim jest aktorka, która wciela się w tę postać?
  4. Andrzej Buszewicz: Pierwsza Miłość. Kim jest były aktor serialu?
  5. Kim są bliźniaki z Przyjaciółek? Ważni członkowie obsady
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News