Rafał Brzozowkski tt
fot. twitter.com
Jan Odyniec - 17 Czerwca 2018

Widzom puściły nerwy! Zmasakrowali gwiazdora TVP

Miniony tydzień upłynął pod znakiem dwóch wielkich wydarzeń medialnych. W czwartek rozpoczął się mundial, zaś w poniedziałek skończył się Festiwal w Opolu. I właśnie tam doszło do bodaj największej żenady w historii TVP. Rafał Brzozowski, który prowadził koncert "Przebój na mundial" pierwszego dnia festiwalu, został dosłownie zmasakrowany przez widzów.

Piosenkarz Rafał Brzozowski słynie głównie z procesów sądowych z krytykami muzycznymi i prowadzenia teleturnieju "Koło Fortuny" w TVP. Tym razem miał zabłysnąć jako konferansjer podczas Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Podczas koncertu "Przebój na mundial" pierwszego dnia festiwalu wykazał się jednak raczej żenującym poziomem żartów i kompletnym brakiem talentu konferansjerskiego. Widzowie nie ukrywali swojego zażenowania, a wręcz nawet oburzenia występem wokalisty.

Rafał Brzozowski i jego nieśmieszne żarty

Celebryty nie uratował nawet fakt, że w dniu koncertu świętował urodziny. Jego żarty zostały przez wszystkich, widzów obecnych w Opolu, jak i przed telewizorami, ocenione jednoznacznie negatywnie. Niektórych z nich nie zrozumiała nawet Izabella Krzan, wraz z którą Rafał Brzozowski prowadził koncert. Wokalista w pewnym momencie zapytał koleżankę konferansjerkę, czy wie "jaka grupa zawodowa najczęściej stoi w korkach". Gdy ta odpowiedziała, że zapewne kierowcy, wytłumaczył jej, jako coś oczywistego, że przecież... piłkarze. Czytelnikom należy wyjaśnić, że Brzozowskiemu chodziło o obuwie piłkarskie, które potocznie nazywa się "korkami". Krzan była pierwszą, która "zmasakrowała" piosenkarza, stwierdzając, że "rozumie, a jej to nie śmieszy".

Gwiazdor zmasakrowany przez widzów

Rafał Brzozowski za swój sposób prowadzenia koncertu został przez widzów dosłownie zmieszany z błotem. Nie było chyba żadnego pozytywnego komentarza. Internauci, którzy na Twitterze mieli okazję zobaczyć kilka jego wątpliwej jakości żartów, nie zostawili na nim suchej nitki. - Czy tylko mnie irytuje Brzozowski i ta druga lala? - pytał jeden z użytkowników Twittera. - Jaki dramat. Zdelegalizować Rafała Brzozowskiego! - irytował się inny. Ktoś porównał potencjalną klęskę Polski na mundialu do oglądania występów wokalisty. Ów uznał, że "jest w stanie znieść przejebanie mundialu, ale nie śpiew Brzozowskiego".Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Wszyscy śmieją się z TVP. Brzozowski znowu się ośmieszył
  2. Polsat musi zapłacić FORTUNĘ fiskusowi!
  3. Kinga Rusin pogrążona. Przez córkę straci fortunę
  4. Czy można wykonywać trening podczas miesiączki? Postaw na aktywność i nie szukaj wymówek!
ZAMIANA
Oto nowa NAJSEKSOWNIEJSZA kobieta świata! [ZDJĘCIA]Oto nowa NAJSEKSOWNIEJSZA kobieta świata! [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Oni przeżyli PRAWDZIWY KOSZMAR! Gwiazdy prześladowane w szkoleOni przeżyli PRAWDZIWY KOSZMAR! Gwiazdy prześladowane w szkoleCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News