Rafał Bryndal wzruszająco pożegnał zmarłą żonę

Rafał Bryndal wzruszająco pożegnał zmarłą żonę Źródło: screen/youtube/Kultowe Rozmowy

Rafał Brydal w ostatnich dniach przeżywa prawdziwy koszmar. Popularny dziennikarz i autor tekstów poinformował na swoim profilu, że zmarła jego ukochana żona, Dorota. Wiadomość wstrząsnęła fanami mężczyzny, a on teraz postanowił wzruszająco pożegnać zmarłą. Ten niezwykły gest ściska za gardło. 

Rafał Bryndal jest polskim satyrykiem, dziennikarzem oraz jednym z najpopularniejszych autorów tekstów, który przez wszystkie lata swojej kariery współpracował z dziesiątkami polskich muzyków i artystów. Prowadził wiele audycji radiowych w kilku rozgłośniach, często zapraszano go również do występów przed kamerami - udało mu się nawet zająć 4. miejsce w VI edycji kultowego programu "Taniec z gwiazdami". Niedawno jednak Rafał Bryndal uporać się musiał z niewiarygodną tragedią. Poinformował swoich fanów w mediach społecznościowych, że zmarła jego ukochana, Dorota. Dziennikarz nie mógł uporać się ze stratą, a teraz postanowił wzruszająco pożegnać i uczcić pamięć swojej żony.

Dorota Brydal nie żyje. Wielki cios dla dziennikarza

Rafał Bryndal często i chętnie opowiadał o swojej ogromnej miłości do ukochanej Doroty. Pobrali się 20 lat temu i często określani była jako jedno z najlepiej dobranych i najszczęśliwszych małżeństw polskiego show-biznesu. Patrząc na to ciężko nawet sobie wyobrazić ogromny ból, który mężczyzna przeżył po jej śmierci. Dorota Bryndal zmarła 22 stycznia w wieku 55 lat, przyczyna jej nagłej śmierci nie została jednak oficjalnie podana. Była prawniczką, a w 1992 roku w Kanadzie na świat przyszedł ich syn Tymon. Tysiące fanów celebryty składało mu kondolencje pod wpisem o nagłej stracie, a teraz Rafał Bryndal zdecydował się uczcić pamięć zmarłej ukochanej i pożegnać ją w szczególnie wzruszający sposób.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rafał Bryndal wzruszająco pożegnał swoją zmarłą żonę

Śmierć żony była dla niego niesamowitym szokiem i wciąż nie może się po niej pozbierać, pożegnać jednak postanowił ją wyjątkowym, ściskającym za gardło wierszem: Dla Dorotki… Wiatr bez skrzydeł. Dzień bez grzechu. Gra bez końca. Żart bez śmiechu. Sen bez nieba. Ból bez wnętrza. Pies bez kota. Chrzest bez zdjęcia. Seks bez serca. Myśl bez wiary. Strach bez boga dłoń bez pary. Gość bez krzesła. Chleb bez świtu. Koń bez celu czas bez zgrzytu. Szał bez szczęścia. Dom bez plamy. Świat bez echa. Zjazd bez granic. Krew bez walki. Staw bez rzęsów. My bez Ciebie brak w tym sensu – napisał Rafał Bryndal. Trzeba przyznać, że ten krótki wiersz mówi wszystko o ich niesamowitej miłości i wielkim żalu, który pozostał po tragicznej stracie. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Bohaterka „Przyjaciółek” wygra walkę z ciężką chorobą! Czekają ją nowe problemy
  2. Uczestniczka Rolnik szuka żony tłumaczy się ze swojego zachowania? Fani mają wiele pytań
  3. Doda ogłosiła szczegóły wyjątkowego koncertu! To już oficjalne
  4. Michał Szpak POKAZAŁ mieszkanie. Czy jego RODZICE wiedzą jak mieszka?!
  5. Pola Raksa ukrzyżowana i zgwałcona. Aktorka doświadczyła dramatycznych scen
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News