OBLEŚNY atak na Radwańską! "Mam nadzieję, że ktoś POŁAMIE CI NOGI K*RWO"

OBLEŚNY atak na Radwańską! "Mam nadzieję, że ktoś POŁAMIE CI NOGI K*RWO" Źródło: Fot. Instagram/Urszula Radwańska

Urszula Radwańska musiała zmierzyć się z naprawdę przykrą sytuacją, do której nigdy nie powinno dojść. Gwiazda tenisa otrzymała od jednego z internautów wyjątkowo wulgarną wiadomość po przegranym przez siebie meczu. Ostatecznie postanowiła więc nie pozostać obojętna na krytykę osób, które czują się w swym zachowaniu całkowicie bezkarne.

Urszula Radwańska od lat należy do grona najlepszych polskich tenisistek. Zawodniczka podróżuje po całym świecie, rozgrywając kilkanaście turniejów rocznie. Chociaż nie udało jej się osiągnąć takiego sukcesu jak siostra, jest doskonale znana światowym fanom sportu.

Radwańska usłyszała od fana wiele gorzkich, niesprawiedliwych słów

Niestety, z życiem na świeczniku często wiąże się pozostawanie narażonym na bolesną krytykę. Urszula Radwańska najwyraźniej nie wytrzymała już jednak wulgarnych ataków internautów, dlatego zdecydowała się upublicznić ohydne wiadomości otrzymane od mężczyzny, który postawił na nią pieniądze w przegranym ostatecznie meczu. - Głupia, opóźniona w rozwoju dz... Jak mogłaś nie przełamać jej serwisu przy 1:5 i 15-30. Wszystko popsułaś jak jakaś niedorozwinięta. A tamtej nawet nie chciało się grać. Głupia polska k... Mam nadzieje, że ktoś połamie ci nogi i zakończy twoją g... karierę - czytamy na opublikowanym przez tenisistkę na Instagramie szokującym zrzucie ekranu.

W jaki sposób Urszula Radwańska odpowiedziała na wstrząsający hejt?

Urszula Radwańska nie chciała pozostawić bolesnego ataku bez żadnej odpowiedzi. Odniosła się więc w dość długim poście na portalu społecznościowym do problemów, jakimi są wulgarna, bezpodstawna krytyka oraz mowa nienawiści.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Wczoraj po meczu dostałam wiadomość, którą widać na zdjęciu obok - pełną nienawiści i obrażającą mnie. Jak widać, nie tylko w Polsce hejt jest ogromnym problem. Nie rozumiem jak człowiek może napisać takie rzeczy do drugiego człowieka? Jak można życzyć drugiej osobie, żeby ktoś jej połamał nogi? - pytała wyraźnie zasmucona sytuacją Radwańska. - My, sportowcy dostajemy takich wiadomości mnóstwo, czasem mam wrażenie, że ludzie uważają, że jesteśmy maszynami stworzonymi do rywalizacji. A my jesteśmy zwykłymi ludźmi, którzy również mają uczucia i tak samo bolą nas zawistne komentarze w naszą stronę. Dlatego mówię głośno #stophejt - dodała bardzo stanowczo tenisistka, która nie wytrzymała już wulgarnej krytyki pod swym adresem. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Media brutalnie kpią z Maryli Rodowicz. Wielka Diwa pod ścianą
  2. Gdzie mieszka Grażyna Kulczyk? Była żona Jana Kulczyka ma spektakularne nieruchomości
  3. Widzowie Rolnik Szuka Żony nie potrafią uwierzyć. Czegoś takiego nie zapomną na długo
  4. Ile dzieci ma Katarzyna Figura? Jej córki mają najoryginalniejsze imiona w Polsce!
  5. Błagają Magdę Gessler o pomoc! Nie chodzi jednak o Kuchenne Rewolucje
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News