Radwańska mocno o Żyle w TzG. "Będą iskry lecieć"

Radwańska mocno o Żyle w TzG. "Będą iskry lecieć" Źródło: Screenshot z youtube.com/Polsat

"Taniec z Gwiazdami" jest w tej edycji wyjątkowo emocjonującym i kontrowersyjnym programem. Wszystko z powodu Justyny Żyły, która w pierwszym odcinku nie popisała się umiejętnościami tanecznymi - czym spowodowała gorzką reakcję jurorów i w konsekwencji niskie oceny jej występu. Uczestnicy tanecznego show również nie szczędzą jej ostrych uwag. Ostatni komentarz Agnieszki Radwańskiej mógł ją mocno zaboleć.

"Taniec z Gwiazdami" to show, w którym z odcinka na odcinek przybywa kontrowersyjnych sytuacji. Związane są one głównie z postacią Justyny Żyły - celebrytki, której uczestnictwo w programie było dużym zaskoczeniem dla wszystkich mediów komentujących show-biznes.

Od dwóch odcinków możemy obserwować występy gwiazdy, które oceniane są przez jurorów wyjątkowo surowo. Po każdym występie otrzymuje ona niemal najniższe noty. W programie utrzymuje się jednak, bo widzowie oddają na nią swoje głosy - pomimo tego, że w programie obiektywnie uczestniczą o wiele bardziej utalentowane osoby. Przykładem jest Agnieszka Radwańska, która w ostatnim wywiadzie odniosła się do występów Justyny Żyły.

"Taniec z Gwiazdami" szokuje. Jedna z uczestniczek postanowiła powiedzieć, co myśli

Jedną z ulubionych uczestniczek widzów programu jest Agnieszka Radwańska - tenisistka, która ogłosiła niedawno zakończenie swojej długiej i pełnej ogólnoświatowych sukcesów kariery.

Wielu zastanawiało się, jak była tenisistka poradzi sobie z nowym wyzwaniem. Ta od samego początku ciężko trenowała, aby pokazać się z jak najlepszej stron, co w efekcie przyniosło świetny rezultat : póki co jej średnia ocen jest raczej wysoka. Z odcinka na odcinek coraz wyższa.

Nic więc nie wskazuje na to, aby miała odpaść z programu szybko - w przeciwieństwie do Justyny Żyły, której uczestnictwo może zakończyć się w każdym momencie.

Wskazują na to bardzo ostre komentarze, które w ostatnim czasie usłyszała od jurorów. Szczególnie głośno było o wypowiedzi Ivony Pavlovic, która naprawdę brutalnie wypowiedziała się o jej tańcu w pierwszym odcinku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Agnieszka Radwańska przyglądała się całej sytuacji. Wielu jej fanów zastanawiało się, jak ona sama podchodzi do sprawy Justyny Żyły. Postanowiła więc udzielić swojego komentarza w rozmowie z "Plotkiem".

 - Jest to program rozrywkowy. Można by było kogoś skrytykować w łagodniejszy sposób, ale gdyby każda krytyka i uwaga była pozytywna, pewnie nikt by tego programu nie oglądał. Trzeba więc liczyć się z tym, że iskry będą lecieć. Trzeba być po prostu na to gotowym - powiedziała w udzielonym wywiadzie.

  1. Ujawniono zarobki Kingi Rusin. Jej astronomiczna pensja zwala z nóg
  2. Kuba Wojewódzki upokorzony. Gwiazdor zapamięta ten dzień do końca życia
  3. Z Beatą Tyszkiewicz nie jest dobrze. Smutne informacje dla fanów
  4. Sławomirowi opadnie szczęka. Komentarze zboków pod zdjęciem jego żony szokują
  5. Legendarna polska aktorka zmarła na scenie w trakcie odgrywania roli. Widzowie myśleli, że to część przedstawienia
  6. Michał Wiśniewski pokazał 17-letniego syna! Zemdlejecie z wrażenia. Jest BARDZO przystojny!

Źródło: FAKT

Następny artykuł