Afera związana z wystawnymi posiłkami polityków Platformy Obywatelskiej wypominana była im wielokrotnie w czasie kampanii wyborczej. Wykwintne ośmiorniczki stały się wtedy symbolem niemałego luksusu. Jak się jednak okazuje, obecnie mrożony produkt kosztuje w popularnym sklepie mniej niż… masło.

Jeden z internautów na swoim profilu na Twitterze udostępnił fotografię wykonaną w znanym supermarkecie. Wynika z niej bezpośrednio, że ośmiorniczki będące teoretycznie luksusowym produktem są obecnie tańsze niż zwyczajne, popularne masło.

– Wychodzi na to, że taniej robić kanapki do szkoły z ośmiorniczką (32,90 zł/kg) niż z poczciwym masłem (34,95 zł/kg) – podpisał coraz częściej przekazywane dalej zdjęcie internauta.

Jego fotografię bardzo szybko skojarzono z aferą, w którą wmieszani byli politycy PO. Opinię publiczną oburzyło bowiem, że za pieniądze podatników urządzali sobie oni wystawne, drogie posiłki. Jak się jednak okazuje, owoce morza nie są już tak wykwintnym daniem, jak mogłoby się wydawać.

Fot. Twitter/Rafał Mundry

Czy za chwilę nadejdzie KONIEC ŚWIATA? Oto znaki!

 

...

Zobacz również