Sikorski broni Niesiołowskiego. "Dla mnie pozostanie bohaterem"

Sikorski broni Niesiołowskiego. "Dla mnie pozostanie bohaterem" Źródło: Telewizja Republika

Radosław Sikorski zajął zdecydowane stanowisko w sprawie Stefana Niesiołowskiego. Były Minister Spraw Zagranicznych stwierdził, że opozycyjny działacz cały czas jest jego bohaterem. Bardzo krytycznie odniósł się tym samym do zarzutów o przyjmowanie łapówek przez opozycjonistę. 

Radosław Sikorski stanął w obronie polityka, który stanął w centrum afery korupcyjnej zabarwionej seksualnie. Były szef Ministerstwa Spraw Zagranicznych nie krył, że jego zdaniem, cała sytuacja sprowadza się do pogrążenia obecnej opozycji za wszelką cenę.

Radosław Sikorski broni Niesiołowskiego

Stefan Niesiołowski znalazł się właśnie w centrum nieprawdopodobnego skandalu. Poseł miał załatwiać korzystne kontrakty na dostawy do Zakładu Chemicznego w Policach w zamian za darmowe korzystanie z usług prostytutek.
Radosław Sikorski staje zdecydowanie po stronie Niesiołowskiego i krytycznie odnosi się do tych zarzutów. Uważa, że jest to początek szeroko zakrojonej kampanii politycznej, która ma pogrążyć działaczy opozycyjnych. - Stefan Niesiołowski zawsze dla mnie będzie bohaterem walki i z komuną i z pisowskim narodowym-socjalizmem. Sposób podania tej informacji pokazuje upolitycznienie prokuratury - stwierdził były minister. W rozmowie na antenie TOK FM, Sikorski zwrócił również uwagę na to, że jego zdaniem służby podległe PiS-owi robią wszystko, aby uciszyć echa "taśm Kaczyńskiego". - Po tej rozmowie wiemy, jak będzie wyglądała druga kadencja PiS. To będzie uwłaszczanie się na majątku państwowym na wielką skalę. Tak jak na Węgrzech. Przy pomocy przyjaznych kredytów znacjonalizowanych banków, pewne grupy będą kupowały np. stacje radiowe - zaznaczył.   Źródło: Wirtualna Polska
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News