Małgorzata Rozenek jest zdruzgotana! "Radosław oświadczył, że ją zostawia"

Małgorzata Rozenek jest zdruzgotana! "Radosław oświadczył, że ją zostawia"

Małgorzata Rozenek z Radosławem Majdanem tworzą zdecydowanie jedną z najbardziej rozpoznawalnych par polskiego show-biznesu. Po wspólnym występie w jednej z czołowych produkcji TVN, dzięki zabawnym perypetiom oraz chwytliwym tekstom, para zjednała sobie serca widzów. Fani już nie zobaczą ich razem! Jak donoszą media, Radosław oświadczył, że zostawia Małgosię.

Trudno znaleźć kogoś, kto by ich nie kojarzył. Po wielkim sukcesie w programie "Azja Express", Majdanowie z impetem weszli do show-biznesu. Ich zabawne powiedzonka stały się kultowe. Do dziś z uśmiechem powtarzają je tysiące fanów. Popularność pary wzrosła do tego stopnia, iż otrzymali oni własny program. Jak informowała telewizja TVN, "Iron Majdan" okazał się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Widzowie z zapartym tchem śledzili wyszukane wyzwania, jakim mieli sprostać małżonkowie. Od dziś możemy już zapomnieć o kolejnych takich produkcjach. Szokującą wiadomość podaje Radosław Majdan w wywiadzie z Faktem. Jak twierdzi na łamach dziennika były bramkarz, postanowił zostawić żonę. Sportowiec stwierdził, że chce zająć się tym, na czym zna się najlepiej. Mężczyznę będziemy mogli zobaczyć w roli komentatora meczy na Eurosport. Jak powiedział w wywiadzie dla dziennika Fakt: - Na razie nie zanosi się na wspólny program z Małgosią. Na pewno w najbliższym czasie nie będzie nas razem. Jako mąż, partner Małgosi znikam z telewizyjnego celebryckiego świata. Będę tylko komentował mecze jako ekspert Eurosportu, no ale to nie jest związane z show-biznesem. Małgosia musi sobie radzić sama, bo ja ją zostawiam - powiedział w Fakcie Radosław Majdan. Media poinformowały, że sama Małgorzata Rozenek nie najlepiej przyjęła tę wiadomość. Fakt, że nie wystąpi już u boku męża bardzo ją zasmucił.

Czy Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan mają dzieci?

Czołowa para TVN nie posiada dzieci, które byłyby owocem ich obecnego małżeństwa. O ile sam Radosław nie może pochwalić się potomkami także z poprzednich związków, o tyle Perfekcyjna Pani Domu z poprzedniego małżeństwa wyniosła dwójkę dzieci. Dziś były zawodnik Pogoni Szczecin wraz z żoną wychowuje dwójkę jej synów: Stanisława (ur. 2006 roku) oraz Tadeusza (ur 2010 roku). Rodzina wygląda na szczęśliwą, i tego szczęścia nadal im życzymy. Oglądaliście show z udziałem Majdanów?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda Polsatu ujawniła swój największy dramat. Straciła ciążę, fani we łzach
  2. Agnieszka Chylińska martwi fanów. "Dzieje się z nią coś okropnego"
  3. Kaczyńską poniosło! Internauci są na nią wściekli
     
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News