Radosław Majdan był z nią, zanim poznał Dodę. Kim jest jego pierwsza żona?
Mikołaj Pilecki - 9 Września 2018

Radosław Majdan był z nią, zanim poznał Dodę. Kim jest jego pierwsza żona?

Radosław Majdan jest 1/2 najpopularniejszego małżeństwa w polskim show-biznesie. Zanim jednak związał się z Dodą, a następnie z Małgorzatą Rozenek wziął ślub z Sylwią Koperkiewicz. Kim jest pierwsza żona byłego piłkarza?

Radosław Majdan pomimo obiecujących początków i powołań do reprezentacji nigdy nie zrobił oszałamiającej kariery sportowej. Były bramkarz klubów ligi polskiej, tureckiej, greckiej i izraelskiej zawsze zwracał uwagę noszonymi przez siebie ubraniami i zachowaniem. Oprócz uprawiania sportu Majdan zajmował się także polityką, trenerstwem i muzyką. Do świata celebrytów wepchnął go związek z popularną wokalistką i największą polską skandalistką początków XXI. wieku, Dorotą "Dodą" Rabczewską. Wówczas zaczął pokazywać się na imprezach branżowych i stał się częścią polskiego show-biznesu. Doda nie była jednak jego pierwszą żoną.

Radosław Majdan wziął ślub z projektantką mody

Kiedy Rabczewska miała zaledwie 14 lat, jej pierwszy mąż w 1998 roku wziął ślub z Sylwią Koperkiewicz, byłą Miss Publiczności Ziemi Zachodniopomorskiej i projektantką mody, która przyjęła jego nazwisko. Związek nie trwał jednak długo, a para rozeszła się po zaledwie kilku latach.Rozwód nie odbył się jednak we wrogiej atmosferze, a oboje do dziś się przyjaźnią. Majdan uczęszcza na pokazy mody swojej pierwszej żony i wspiera ją w jej pracy. Od czasu związku z bramkarzem m.in. Pogoni Szczecin Sylwia Majdan bardzo się zmieniła. Ubiera się zupełnie inaczej, postawiła na nowy kolor włosów i świetnie radzi sobie w swojej profesji.

Wszystkie związki Majdana

Związek z zachodniopomorską Miss zakończył się po kilku latach, a w roku 2005 bramkarz wziął za żonę Dorotę Rabczewską. Ich małżeństwo również nie przetrwało próby czasu. Po trzech latach doszło do rozwodu. Radosław Majdan przez pewien czas spotykał się także z aktorką Anną Prus. W 2016 roku wziął ślub z Małgorzatą Rozenek, prezenterką telewizyjną.Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny Sylwia Majdan w 2017 roku. Fot. Instagram/Sylwia MajdanZOBACZ TAKŻE:
  1. Małgorzata Wassermann odcina się od PiS-u? To musiało boleć
  2. Gwiazdor TVN zrównał z ziemią polską celebrytkę! Burza po programie NA ŻYWO
  3. Żona Wiśniewskiego właśnie pokazała swojego syna! Kto jest ojcem?!
ZAMIANA
Najseksowniejsze belfie gwiazd w 2018 roku [ZDJĘCIA]Najseksowniejsze belfie gwiazd w 2018 roku [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
GucwińscyKiedyś wielkie gwiazdy telewizji, a dziś? [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
źródło: plejada.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News