Majdan nie wytrzymał. Uderzyli w najwrażliwszy punkt Rozenek

Majdan nie wytrzymał. Uderzyli w najwrażliwszy punkt Rozenek

Radosław Majdan oraz Małgorzata Rozenek-Majdan są jedną z najbardziej znanych par krajowego show-biznesu. Małżeństwo podbija serca widzów, występując w kolejnych hitowych programach stacji TVN, a kiedy trzeba, stanowczo staje w swojej wzajemnej obronie. Tak stało się i tym razem.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest trzecią żoną byłego polskiego piłkarza. Sportowiec związał się z nią po głośnym rozwodzie z Dodą, który do dziś wywołuje ogromne kontrowersje oraz konflikty między celebrytkami.

Małgorzata Rozenek-Majdan w ogniu krytyki

Znana z "Iron Majdan" prezenterka nie lubi bowiem porównań do byłej partnerki obecnego męża oraz komentarzy, według których ma ją łudząco przypominać. Irytują one także jej obecnego męża, dlatego też zawsze stara się on stanąć w obronie ukochanej. Tym razem Majdan wdał się więc w niemałą awanturę na swym koncie na Instagramie. Stanowczo odpowiedział fanom, którzy przyrównywali Małgorzatę do Doroty.

Afera na profilu Majdana

- Ta pani bardziej mi przypomina Dodę, niż panią Majdan - napisał jeden z internautów. - Chyba trzeba być ślepym albo złośliwym, żeby widzieć podobieństwo - odpowiedział bardzo szybko były piłkarz. - Przestań się popisywać! Doda jest tylko jedna! Kopiarko - dopisał ktoś, zwracając się bezpośrednio do Małgorzaty Rozenek-Majdan. - Nie tylko ślepy, ale i głupi. Masz strasznie smutne życie - stwierdził więc uszczypliwie celebryta, zdobywając pod komentarzem sporo polubień. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda Rancza przed Sądem! W tle ogromne pieniądze i straszny wypadek
  2. B. premier dostanie SZAŁU. Jego wnuczka przyjaźni się z Godlewskimi
  3. Wstrząsające wyznanie w DDTVN, Rusin odebrało mowę. „Wrócisz w czarnym worku”
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News