Tragiczna sytuacja Radosława Majdana. Media obiegły zatrważające doniesienia

Tragiczna sytuacja Radosława Majdana. Media obiegły zatrważające doniesienia Źródło: r_majdan/Instagram

Radosław Majdan kilka tygodni temu został ojcem. Razem ze swoją żoną, Małgorzatą Rozenek, po długich staraniach doczekali się małego Henia. Szczęście, jakie pojawiło się w życiu pary, już niebawem może się skończyć. W sieci pojawiły się zatrważające doniesienia na temat świeżo upieczonego ojca.

Radosław Majdan nie może cieszyć się spokojem. Niedawno odpowiadał na złośliwe zaczepki Ilony Łepkowskiej, a teraz okazuje się, że inna ze znanych osób ma mu wiele do zarzucenia. Czy Majdan może znaleźć się w sytuacji patowej?

Radosław Majdan zamieszany w głośną aferę?

Na początku maja polskie media huczały po publikacji głośnego dokumentu Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało". Historia opowiedziana w dokumencie dotyczyła afery pedofilskiej w sopockim klubie "Zatoka Sztuki", w którym miała się bawić cała śmietanka towarzyska znana z pierwszy stron gazet. 

W dokumencie nie pojawiły się żadne dowody potwierdzające, by uczestnicy imprez wiedzieli, co dzieje się z nieletnimi dziewczynami, jednak ujawniono nazwiska gwiazd, które miały chętnie bawić się w "Zatoce Sztuki". Oskarżono kilkanaście osób z polskiego show-biznesu, w tym Radosława Majdana, Borysa Szyca czy Kubę Wojewódzkiego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Godlewska chwali się dowodami. Radosław Majdan zostanie pogrążony?

O sprawie przypomniała sobie Esemralda Godlewska, która na swoim profilu na Instagramie podzieliła się nietypowym wyznaniem. Celebrytka zdradziła swoim fanom, że posiada dowody, które jednoznacznie dowdzą udziału polskich gwiazd w procederze.

- Mam ciekawe wiadomości do pani Małgoni Rozenek wraz z dowodami afery sopockiej związanej z Radziem (100% prawdy). Nie zawsze było tak grzecznie, jak to przedstawia w sieci. Niestety, nie mogę się podzielić z naszą idealną na pozór Panią Domu, gdyż mnie zablokowała. Prawda boli [...]. A może coś więcej o słynnej aferze w Sopocie? Blancia, Bieniuk i reszta naszej elity - grzmi Esmerlda. 

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Nie żyje znany polityk

2. Ogromna zmiana dla wszystkich posiadaczy samochodów. Sejm podjął ostateczną decyzję

3. Zapadła pilna decyzja. Powrót obostrzeń w jednym z regionów Polski

Jak widać, Esmeralda Godlewska uderza nie tylko w Radosława Majdana, ale i w Blankę Lipińską, Jarosławia Bieniuka i jak to sama nazwała "resztę naszej elity". Nie wiadomo, czy celebrytka zdecyduje się na ujawnienie dowodów w sprawie "Zatoki Sztuki". Internauci są przekonani, że Godlewska próbuje tylko zabłysnąć. uploaded

fot. @esemralda_godlewska/Instagram

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niesłychane, kolejna radosna nowina u Małgorzaty Rozenek. Gratulacje
  2. Justyna Żyła szczęśliwa w ramionach tajemniczego mężczyzny. Zapomniała już o byłym mężu i publikuje wymowne zdjęcia (FOTO)
  3. Przez koronawirusa Małysz zniknął z mediów. Ujawniono powód, bardzo przykre
  4. Dopiero teraz ujawniono ostatnie życzenie Pawła Królikowskiego. Bliscy nie mogli powstrzymać łez
  5. Kobieta odwiedzała grób bliskich, gdy usłyszała przerażające dźwięki. Chwilę później ziemia zaczęła się ruszać pod jej stopami
  6. Najgorsza wiadomość tuż po weekendzie. Nie żyje 17 osób, nie mieli żadnych szans
  7. Biedronka tnie ceny, klienci już przecierają oczy ze zdziwienia. 2,39 zł za jeden z ulubionych produktów
  8. Magda na emeryturze prawie nie kupuje jedzenia, a czuje się o 10 lat młodsza. Wszystko za sprawą 1. rzeczy
  9. „Żona już dawno się zapuściła. Zdradzam ją i dobrze mi z tym, sama jest sobie winna”

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News