Tego ekipa Polsat News się nie spodziewała. Radny PSL z Wołczyna uderzył dziennikarza stacji kijem od szczotki. Ludwik Bogdanowicz zaatakował ekipę „Interwencji”, ponieważ ta chciała dowiedzieć się dlaczego nie składa mandatu radnego mimo łamania prawa. 

Bogdanowicz miał zostać zapytany o wylewanie ze swojego beczkowozu szamba na pola i do rowów. Dziennikarze weszli na posesję radnego, aczkolwiek ten okazał się być bardzo agresywny. Najpierw używał wyzwisk, a potem uderzył leżącego dziennikarza kijem od szczotki.

– Jadąc samochodem zobaczyłem, że z beczkowozu wylewają się fekalia. Zobaczyłem obok radnego. Zacząłem zdjęcia robić komórką. Po tym incydencie radny, jadąc samochodem, groził mi, pokazywał różne gesty, m.in. podrzynania gardła. Z tego co wiem, to radny jest myśliwym. Posiadanie broni wymaga od kogoś, żeby się nienagannie zachowywał – powiedział dziennikarzom „Interwencji” pan Dariusz, mieszkaniec okolic.

Radny ma już na koncie mandaty za wylewanie szamba. W ramach zemsty wylał fekalia panu Dariuszowi na jego posesji. Straż miejska potwierdza, że nie może poradzić sobie z agresywnym politykiem.

POLUB PIKIOTV na Facebooku 

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

Zobacz również

...