Radny PiS: Szczepionki przeciw HPV to przygotowanie do prostytucji

Radny PiS: Szczepionki przeciw HPV to przygotowanie do prostytucji Źródło:

Radny Powiatu Poznańskiego Marek Pietrzyński twierdzi, że szczepionki przeciw HPV to przygotowanie dziewcząt do prostytucji. Polityk PiS-u zaapelował, by przerwać "chocholi taniec wokół szczepionek" i zaprzestanie rozwiązłości seksualnej, która ma być przyczyną rozprzestrzeniania się wirusa HPV. 

HPV, czyli inaczej wirus brodawczaka ludzkiego, jest najczęstszą chorobą przenoszoną drogą płciową. U części osób zakażenie utrzymuje się co sprzyja rozwojowi raka głównie szyjki macicy, sromu, pochwy i ustnej części gardła. Raki związane z HPV stanowią 3,3 % zachorowań na raka wśród kobiet i 2 % wśród mężczyzn. - Powodem istotnie zwiększającym ryzyko zachorowań na brodawczaka ludzkiego zarówno u kobiet jaki u mężczyzn jest rozwiązłość seksualna. Znaczący wzrost ilości zachorowań na tego rodzaju nowotwora złośliwego, będącego chorobą cywilizacyjną, wynika z wyznawanej filozofii i stylu życia promowanego przez ruchy liberalno-lewackie - pisze radny PiS na swojej stronie internetowej. - Podstawową metodą profilaktyki pierwotnej służącej zapobieżeniu zakażeniom HPV, jest unikanie wielu partnerów seksualnych i wczesnego rozpoczęcie inicjacji seksualnych. Posiadanie wiedzy, uświadamiającej o czynnikach ryzyka utraty zdrowia, wynikającym z uprawianego stylu życia, szkodliwego dla zdrowia, wywołującego raka szyjki macicy u kobiet- dodał. - Poddając dziewczęta w wieku 12/13 lat szczepieniom przeciwko HPV, to tak jakbyśmy dawali przyzwolenia i zakładali, iż w najbliższym czasie będą mogły podjąć intensywne życie seksualne i to z kilkoma partnerami, zabezpieczając je przed negatywnymi tego procederu skutkami zdrowotnymi. W moim przekonaniu są one rodzajem zabezpieczenia podobnych do prezerwatyw, środków antykoncepcyjnych, czy innych leków aborcyjnych, przygotowując je do uprawiania najstarszego zawodu świata, uodporniając dziewczęta przed wirusem HPV, mającej zapobiec w przyszłości zachorowaniu na raka szyjki macicy. Zamiast młodemu pokoleniu przekazywać dobre wzorce, uczące jak żyć dla uniknięcia zrażenia wirusem HPV oferuje się małoletnim polkom serie szczepionek, pozostawiając je samych z problemami wynikającymi z obranej drogi życia, według poglądu „rób-ta co chce-ta - przekonuje Pietrzyński. - Propagowany wśród młodego pokolenia tego rodzaju stylu życia wpisuje się w działania służące deprecjonowaniu godności ludzkiej i jego rozumu. Temu też służy cała edukacja genderowska, której celem jest w gruncie rzeczy seksualizacja dzieci i młodzieży. Rozbudzanie popędu seksualnego już od najmłodszych lat, prowadzące do uzależnień w sferze seksualnych, rodzące określone skutki zdrowotne, które złagodzić ma szczepionka przeciwko HPV - dodał.

- Z tych tez powodów należy przerwać ten „chocholi taniec” wokół szczepionek HPV i odważnie podjąć walkę ze złem promującym ideologię obcej naszej tożsamość Narodowej, która została ugruntowana – jak to określił ks. abp Wacław Depo, przez „zanurzenie Państwa Polskiego w sakrament chrztu świętego” w roku 966 - podsumował Pietrzyński. radny pis Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:
źródło: pietrzynski.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News