Radio Maryja drastyczne sceny
Pikio.pl
Joanna Szwalikowska - 10 Września 2020

Drastyczne sceny przed Radiem Maryja. Pilna akcja służb

Radio Maryja. Drastyczne sceny przed budynkiem. Służby musiały pilnie zainterweniować na miejscu.

Radio Maryja. Drastyczne sceny przed budynkiem. 37-letni mężczyzna podpalił swoje auto. Policji udało się go zatrzymać. Jak wynika z relacji funkcjonariuszy, 37-latek działał irracjonalnie. Na ten moment wiadomo jedynie, że był trzeźwy. Pobrano mu krew w celu sprawdzenia, czy zażywał środki psychoaktywne.

Gienek Loska nie żyjeNagła, tragiczna wiadomość. Nie żyje Gienek LoskaCzytaj dalej

Drastyczne sceny przed budynkiem Radia Maryja. Mężczyzna podpalił swoje auto

- Mężczyzna wykorzystał w środę wieczorem moment i wjechał na teren jednej z toruńskich rozgłośni. Tam po krótkiej rozmowie z osobami przebywającymi w tym budynku polał swój samochód łatwopalną cieczą i podpalił - poinformował asp. Wojciech Chrostowski z Zespołu Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

TVP aktor zaskakująca metamorfozaZaskakująca metamorfoza gwiazdy serialu emitowanego na TVP. Mało kto dziś go rozpoznaCzytaj dalej

Po podpaleniu swojego samochodu pod rozgłośnią Radia Maryja przy ul. Źwirki i Wigury w Toruniu, mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia. Zaledwie kilkaset metrów dalej zatrzymał go jednak przypadkowo przechodzący w pobliżu tego miejsca policjant po służbie. Zatrzymany mężczyzna był trzeźwy, jednak na ten moment nie ustalono, czy zażywał jakiekolwiek środki psychoaktywne.

- Wszystko wskazuje na to, że 37-letni mężczyzna celowo podpalił samochód. Później rzucił się do ucieczki, ale ta nie trwała długo. Został zatrzymany przy skrzyżowaniu z ulicą Grudziądzką przez funkcjonariusza, który był po służbie, ale przechodził w pobliżu - poinformował Wojciech Chrostowski z toruńskiej policji w rozmowie z "Dziennikiem Toruńskim".

Dzisiaj grzeje:

1. Ostatnie chwile Gienka Loski doprowadzają do płaczu. Mało kto wiedział, co działo się za zamkniętymi drzwiami
2. Mandat na ponad 2 miliony złotych? Rekordziście grozi również więzienie
3. Nagle Szumowski przerwał wywiad na żywo i zrobił powalającą rzecz. Widzowie nie wierzyli własnym oczom, kto by pomyślał?

Młodszy brygadzista Arkadiusz Piętak przekazał "Dziennikowi Toruńskiemu", że ogień został ugaszony oraz nie było żadnych poszkodowanych. Dalsze ustalenia w sprawie zdarzenia leżą w rękach biegłych oraz policji. 37-latek pozostaje zatrzymany od wyjaśnienia sprawy, a o jego losach zdecyduje prokurator. Jak poinformował Wojciech Chrostowski, z przesłuchaniem należy zaczekać do momentu uzyskania opinii biegłego z zakresu pożarnictwa oraz wyników badań toksykologicznych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wielkie zmiany w PKO BP. Bank podjął odważną decyzję i usunął z oferty jedną z usług
  2. Telenowela w postapokaliptycznym świecie doczekała się końca. Ogłoszono zakończenie legendarnego serialu
  3. Dramat w rodzinie Lisów, ciężka choroba wygrała. Hanna przeżywa żałobę, zmarła jej matka
  4. Łukasz Szumowski zdradził, co czeka nas jesienią. Wszystko poszło na antenie na żywo
  5. Zacznie się już niebawem. Jackowski przekazał wizję wywołujące przerażenie
  6. Śliwki Uleny wielu kojarzą się z słodkim czasem dzieciństwa. Jednak mało kto zdaje sobie sprawę z ich niesamowitych właściwości

Kobieta skorzystała z obowiązującego prawa, to nie była łatwa decyzjaOtworzył drzwi kobiecie, która wręczyła mu noworodka i uciekła. Nie do uwierzenia, co stało się z dzieckiemCzytaj dalej

Źródło: Onet, Nowości COM

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News