Już nie wiemy, jak to skomentować. Na urodzinach Radia Maryja modlono się o to, aby bicie kobiet było legalne (WIDEO)

Już nie wiemy, jak to skomentować. Na urodzinach Radia Maryja modlono się o to, aby bicie kobiet było legalne (WIDEO) Źródło: youtube/ Radio Maryja/

Radio Maryja popiera przemoc względem kobiet? Choć brzmi to nad wyraz absurdalnie, właśnie o to modlono się na ostatnich urodzinach stacji. Polacy wciąż nie potrafią w to uwierzyć.

Radio Maryja świętowało ostatnio swoje urodziny, co odbiło się dość głośnym echem w opinii publicznej. Rodacy nie mogli przejść obojętnie obok tak hucznego wydarzenia zorganizowanego przez samego prezesa stacji. Niemal wszyscy byli pewni, że ten dzień na długo zapadnie w pamięci Polaków i wiele wskazuje na to, że rzeczywiście nie będzie inaczej. Intencja, w której modlono się na całym wydarzeniu, po prostu odbiera mowę. 

Ciężko o jakikolwiek komentarz. Radio Maryja modli się o to, by bicie kobiet było legalne

Słowem wstępu warto wspomnieć, że twierdzenie jakoby walka z przemocą względem kobiet była zła po raz pierwszy przewinęło się w mediach już jakiś czas temu, a prowodyrem była partia PiS. Niewiele było trzeba, by w opinii publicznej wybuchła wielka burza, jednak z czasem emocje opadły, a w tej kwestii zrobiło się dość cicho. Chyba nikt nie podejrzewał, że była to cisza przed burzą, a temat powróci i to ze zdwojoną siłą. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Po domaganiach się przez PiS, a nawet przedstawicieli Kościoła Katolickiego, zniesienia Konwencji Stambulskiej, która ma pomóc zapobiegać i zwalczać przemoc wobec kobiet, do akcji wkroczyło Radia Maryja i wywołało jeszcze większe zamieszanie. W czasie urodzin stacji, Tadeusz Rydzyk i jego oddani wierni modlili się o to, by bicie kobiet było legalne. 

Dzisiaj grzeje: 1. 5 osób, które naprawdę żyły z niewiarygodnymi chorobami. Zdjęcie nr 3 mrozi krew w żyłach
2. Nastolatek powiedział, dlaczego zabił rodziców i małego braciszka. Nowe wiadomości ws. morderstwa na południu Polski  

Całość wydaje się jeszcze bardziej absurdalna, bowiem intencję modlitwy odczytała młoda dziewczyna, co zostało oczywiście uchwycone przez kamery, a nagranie trafiło do sieci, gdzie zalała je fala hejtu. Wypowiadane przez nią słowa, w których domaga się, by "kobiet w Polsce nikt przed oprawcą nie bronił" są wstrząsające i aż trudno uwierzyć, że to prawda. 

- Dla ludzi dobrej woli i światłego rozumu o solidarność i odwagę w walce z zabijaniem dzieci poczętych, z ideologią gender i Konwencją Stambulską - mówiła. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz własne mieszkanie? Możesz stracić pieniądze, "już wiadomo, że urzędnicy nie zdążą"
  2. Gigantyczne podwyżki dla wszystkich Polaków już za 22 dni. "Niektórzy tego nie wytrzymają"
  3. Krzysztof Ibisz w żałobie. Życiowa tragedia sprzed roku nie daje o sobie zapomnieć
  4. Lekarze odbierali poród trojaczków. Kiedy zobaczyli, jak wyglądał ostatni noworodek, pobladli z wrażenia
  5. Rodzice zorganizowali ślub swoim 5-letnim bliźniakom. Powód ich decyzji przechodzi ludzkie pojęcie

Źródło: wikipedia 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News