Radek Pestka wywołał burzę wyznaniem. Jest gejem, pokazał zdjęcie z chłopakiem

Radek Pestka wywołał burzę wyznaniem. Jest gejem, pokazał zdjęcie z chłopakiem

Radek Pestka był pierwszym mężczyzną, który wygrał jedną z polskich edycji programu "Top model".  Co ciekawe, model na nowo rozpętał wokół siebie medialną burzę, gdy opublikował na Insatgramie zdjęcie ze swoim chłopakiem.

Pestka nigdy nie ukrywał, że lubi znajdować się w centrum uwagi. Portale plotkarskie wiele razy rozpisywały się na temat jego kontrowersyjnych fotografii i zachowań.

Radek Pestka: Kontrowersje wokół gwiazdora

Najgłośniej o modelu zrobiło się jednak w 2016 roku, gdy przez przypadek pokazał na jednym z portali społecznościowych zdjęcie swojego penisa. Celebryta twierdził, iż było ono skierowane do konkretnej osoby, a jego publiczne udostępnienie było zwyczajną pomyłką.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ: Siostra Szpaka się wygadała. Ujawniła wstydliwy sekret gwiazdy

Jakiś czas później Pestka wyznał otwarcie, że jest gejem. Najwierniejsi fani pogratulowali mu wtedy odwagi związanej z ujawnieniem prawdziwej orientacji seksualnej i wspierali go w trudnych chwilach medialnej burzy. Celebryta naraził się jednak także na ogromną krytykę.

Radek Pestka pokazał zdjęcie z chłopakiem

Jak się jednak okazuje, model nie ma już problemu z bezpośrednim mówieniem o swych uczuciach. Na Instagramie pokazał bowiem właśnie fotografię, na której całuje swojego życiowego partnera, Romka. Uważacie, że Radek i Romek są udaną parą? Radek Pestka Fot. Instagram/Radek Pestka Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Córka Łapickiego śmiertelnie chora. Przerwała milczenie ws. młodej żony ojca
  2. Oliwia Bieniuk całuje się z chłopakiem. Jest zdjęcie
  3. Fatalna przygoda Dody. Chce odwołać koncerty
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News