rachoń
fot. youtube.com
Mikołaj Pilecki - 29 Maja 2018

Rachoń zakpił z TVP podczas programu na żywo! Co na to Kurski?

Michał Rachoń, znany dziennikarz Telewizji Polskiej podczas prowadzonego na żywo programu, zakpił ze swojej stacji. Ma to związek z ostatnią jej wpadką, którą od tygodnia jest tematem popularnych memów i żartów. Co na to Jacek Kurski?

Prowadzony przez Michała Rachonia program "Woronicza 17" o profilu politycznym przy każdej audycji budzi ogromne emocje. Przykładem jest sytuacja sprzed kilkunastu dni, kiedy zaproszeni politycy opozycji parlamentarnej wyszli ze studia, nie chcąc rozmawiać o sprawie rzekomej obecności prostytutek w mieszkaniu polityka PO Stanisława Gawłowskiego. Od czasu przejęcia TVP przez Jacka Kurskiego, stacja zyskała renomę popełniającej notoryczne wpadki, które stają się potem obiektem popularnych żartów. Ostatnia okazja do nabijania się z państwowego nadawcy pojawiła się tydzień temu właśnie podczas programu Michała Rachonia. Gdy na antenie padło angielskie sformułowanie rule of law, czyli rządy prawa osoba odpowiedzialna za wygląd słów na pasku zapisała pierwsze ze słów w sposób fonetyczny - ról. Wczoraj, gdy do studia ponownie przyszła osoba, które owe angielskie słowa wypowiedziała temat powrócił.

Michał Rachoń zakpił z TVP

Autorem przeinaczonego zwrotu jest polityk SLD Jerzy Wenderlich. Działacz postanowił ujawnić na antenie, iż ma w zanadrzu kolejną łamigłówkę dla pracowników stacji. Zanim jednak ją ujawnił prowadzący rozmowę Rachoń, wtrącił coś, co jednoznacznie uderzyło w Telewizję Polską i tzw. paskowych. Można śmiało stwierdzić, że prezes stacji Jacek Kurski nie był zadowolony z takiego obrotu spraw i powrotu tematu wpadek jego pracowników do łask. - "Nobody's perfect" pisze się tak, jak się pisze, a nie tak, jak... Wszystko wiemy. Internauci wszyscy wiedzą. Jerzy Wenderlich w zeszłym tygodniu też mówił po angielsku - powiedział Rachoń.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzyjmy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jest coraz gorzej! Ewakuacja mieszkańców przez pożar składowiska odpadów
  2. Hartwich się nie poddaje. „Protest wciąż trwa!”
  3. Koniec ze 125-letnią tradycją. Coca-Cola wprowadza przełomowe zmiany
ZAMIANA<>suzannaKlan: Jak zmieniły się dziecięce gwiazdy serialu [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
"}" data-sheets-userformat="{"2":4546,"4":[null,2,11982760],"9":1,"10":2,"11":4,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
suzannaKlan: Jak zmieniły się dziecięce gwiazdy serialu [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
<>wyszynk_z_szynkaKuchenne rewolucje: Te lokale zostały zamknięte po wizycie Magdy Gessler!Czytaj dalej
"}" data-sheets-userformat="{"2":4546,"4":[null,2,11982760],"9":1,"10":2,"11":4,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
wyszynk_z_szynkaKuchenne rewolucje: Te lokale zostały zamknięte po wizycie Magdy Gessler!Czytaj dalej
źródło: natemat.pl