que
Karol Zaborowski - 14 Września 2018

Doda ma plany wobec Queobonafide! Wściekła Szroeder pęka z zazdrości

Quebonafide bardzo szybko stał się jednym z najpopularniejszych raperów w Polsce. Nawet Doda ma wobec niego plany. Jednak co na to wszystko ukochana rapera?

Quebonafide jest bez wątpienia jednym z najbardziej utalentowanych polskich raperów. Muzyk od niemalże pół roku spotyka się z Natalią Szroeder, która jest bardzo zazdrosna o swojego ukochanego. Do tego stopnia, że miała do niego pretensje o fanki, które w każdej możliwej chwili wręcz rzucają się na muzyka. Teraz Doda planuje nagrać wspólny kawałek wraz z Quebonafide, jednak co na to wszystko Natalia Szroeder?

Quebonafide wystąpi z Dodą?

Zazdrość Natali o swojego ukochanego została ugaszona przez ich wspólny wyjazd do Hiszpanii. Podczas tych wakacji raper zapewniał ją, że nie ma o co się martwić i najwidoczniej jego metody odniosły sukces. Jednak teraz piosenkarka ma kolejny powód do zazdrości, a wszystko za sprawą Dody, która chce nagrać piosenkę w duecie z raperem. - Wie, że jeśli nagrałaby piosenkę z Quebo, to byłby wielki hit. Złożyła mu już propozycję - twierdzi informator z branży muzycznej w rozmowie z Faktem. Według tego samego informatora Natalia jest strasznie zazdrosna o Rabczewską i przekonuje swojego ukochanego, że Doda to dla niego za niska liga. W rozmowach z przyjaciółmi zwierza się o swoim podejściu do duetu artystów. Czyżby Quebo naprawdę dawał jej powody do zazdrości? - Tłumaczy Quebo, że Doda to za niska liga dla niego. A znajomym opowiada, że jest o niego strasznie zazdrosna - dodaje informator. Jednak Doda jak na razie będzie musiała zapomnieć o swoim pomyśle, jednak nie z powodu Szroeder, ponieważ Quebo chwilowo zawiesił swoją działalność. Jest to związane ze śmiercią jego idola, chodzi oczywiście o amerykańskiego rapera Mac Millera, który niedawno zmarł. Póki ukochany Natalii nie upora się z żałobą po swoim idolu, nie ma mowy o wspólnym projekcie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Piotr Fronczewski nie mówi o swoim rodzinnym dramacie. Przez zdradę wiele stracił
  2. Natalia Kukulska nie może pogodzić się ze śmiercią ukochanego mężczyzny. To łamie serce
  3. Krzysztof Cugowski nie miał co liczyć na emeryturę. Minister PiS mu pomogła
anna_szczepaniakDlaczego to zrobiły? 14 gwiazd, które odebrały sobie życie [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News