quebonafide
fot. instagram.com
Karol Zaborowski - 19 Grudnia 2018

Quebonafide i Natalia przechodzą kryzys?! Sensacyjne doniesienia tabloidów

Quebonafide jest jednym z czołowych polskich raperów. Jego fani na bieżąco śledzą związek muzyka z popową piosenkarką, Natalią Szroeder. Teraz część z nich wraz z tabloidami obawiają się, że ich związek mierzy się własnie z poważnym kryzysem.

Quebonafide zyskał gigantyczną popularność dzięki swoim piosenkom, które momentalnie okazały się niewiarygodnymi hitami. Jego teledyski mają miliony wyświetleń, a na koncertach muzyka widownia jest zawsze pełna. To tylko udowadnia, jak wielki sukces odniósł na polskim rynku muzycznym. Jednak jego fani śledzą nie tylko jego poczynania na scenie, ponieważ związek muzyka z Natalią Szroeder jest dla nich równie interesujący. Zwłaszcza, że od jakiegoś czasu tabloidy informują nas o kryzysie w ich związku. Teraz te spekulacje zostały jeszcze bardziej podsycone.

Quebonafide i Szroeder mierzą się z kryzysem w związku?

Początkowo w mediach pojawiła się informacja, o tym, jak każda ze stron w tym związku widzi ich wspólną przyszłość. Quebo nie ukrywa, że jest już na takim etapie życia, w którym chciałby już założyć rodzinę. Jednak jego ukochana ma co do tego trochę inne zdanie. Natalia jak na razie chce skupić się na swojej karierze, a dopiero później rozważać nad zostaniem matką i żoną. To sprawiło, że tabloidy zaczęły nas zarzucać spekulacjami o nadchodzącym kryzysie w życiu prywatnym zakochanych. Jednak z czasem temat ten zaczął sam z siebie przygasać. Problem w tym, że ogień, który do tej pory ledwo się tlił, teraz rozpalił się na nowo, a wszystko przez ich plany sylwestrowe.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan i sekrety jej związku. Nie uwierzysz, jak poznała męża!Czytaj dalej
Wszystko dlatego, że oboje występować będą w zupełnie innych miastach, przez co niemożliwe będzie, aby tego dnia spędzili chociaż chwilę razem. W ten sposób zarówno media, jak i fani powrócili do tematu problemów w ich związku. Jednak wciąż pozostaje to w sferze spekulacji, które w żaden sposób nie zostały potwierdzone ani przez Quebo, ani przez Natalię. Miejmy nadzieję, że w przyszłości ich związek przerodzi się w coś więcej i będziemy świadkami, jak ich uczucie będzie z czasem tylko się wzmacniało.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Monika Brodka z ogoloną głową! Co ona z siebie zrobiła?!
  2. Hitowy zespół disco polo miał koszmarny wypadek. Nie mieli szans, by uciec…
  3. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Gdy internauci to odkryli, złapali się za głowy
  4. Skandal na grobie ikony Barw Szczęścia! Fani w ciężkim szoku
  5. Gdzie mieszka Anna Lewandowska? Wiele osób naprawdę mocno się dziwi
DowborPolsat dał im niepowtarzalną szansę. Tylko nieliczni potrafili ją wykorzystaćCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News