Qczaj odpowiedział Małgorzacie Rozenek. Polały się łzy

Qczaj odpowiedział Małgorzacie Rozenek. Polały się łzy Źródło: Screen/youtube/Plotek.pl

Qczaj zdecydował się odpowiedzieć publicznie Małgorzacie Rozenek. Słowa najsłynniejszego polskiego trenera zaskakują. Polały się łzy.

Qczaj jest jednym z najsłynniejszych polskich trenerów, który zdobył serca Polaków niezwykłą otwartością oraz poczuciem humoru. Jego żarty zawsze wywołują żywą reakcję internautów, sam jednak nieczęsto miesza się do świata celebrytów. Zwykle ogranicza się do swoich profili w mediach społecznościowych oraz występów w DDTVN

Tym razem jednak Qczaj zrobił wyjątek i publicznie zdecydował się odpowiedzieć na wpis opublikowany na Instagramie Małgorzaty Rozenek. Jego słowa naprawdę dają do myślenia i wyciskają łzy. Internauci nie kryli emocji, głośno popierając go w komentarzach. 

Małgorzata Rozenek opublikowała film, na który odpowiedział Qczaj

Dla nikogo nie jest tajemnicą, że Małgorzata Rozenek bardzo dba o swoje profile w mediach społecznościowych. Gwiazda robi wszystko, by utrzymywać kontakt z fanami, a teraz pokazała, jak spędza sobotę. Okazuje się, że ogląda "Naszą planetę", na co dowodem jest poruszający film, na którym widać, jak jej pies reaguje na obrazy na ekranie. Na wpis ten odpowiedzieć postanowił również Qczaj, który po raz kolejny udowodnił swoje wielkie serce oraz wrażliwość.

- Uwielbiam! Niesamowite ukazanie jak najmniejsze żyjątko ma wpływ na te największe i na życie ziemi. Każdy powinien obejrzeć i od swoich codziennych nawyków zacząć zmienianie świata, bo inaczej rozdupcymy wszystko w drobny mak. Scena, gdy lwy morskie rzucają się w akcie desperacji ze skał, totalnie mnie rozwaliła - napisał. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci również nie kryją swojego wzruszenia

Zarówno wpis Rozenek, jak i komentarz trenera natychmiast spotkały się z żywą reakcją internautów. Najwidoczniej nie tylko Qczaj martwi się o losy naszej planety, wszyscy bowiem zgodnie i wzruszająco poparli go oraz wyrazili swoje zamiłowanie do produkcji. Polały się łzy wzruszenia. 

- Bardzo smutna scena, ale jak oglądam ten dokument, naiwnie i dziecinnie wręcz, nie mogę się nadziwić, jaka natura jest wspaniała. A scena, jak pingwiny znajdują swoje dzieci? Kocham to! - pisze fanka. 

- Raz ma się mokre oczy, a innym razem aż serce rośnie - dodaje kolejna. 

- Coś wspaniałego. Kocham i uwielbiam - czytamy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Cała prawda o karierze Roksany Węgiel. To, co powiedziała zwali was z nóg. Fani są w szoku!
  2. Przepowiednia Ojca Pio o papieżu Janie Pawle II wstrząsnęła światem. Nie uwierzycie, co powiedział Wojtyle słynny stygmatyk!
  3. Wizje Jackowskiego na 2019 rok porażają. Tragiczne informacje dla milionów Polaków
  4. Bank PKO BP nie stara się tego nagłaśniać. Klientom należą się rekompensaty
  5. Partner Przybylskiej po latach opowiedział o traumie po jej śmierci. Koszmar rodziny i dzieci trwa
  6. Mąż Beaty Szydło jest nauczycielem. Wydało się, co robił w czasie strajku, wielu się to nie spodoba
  7. Siostra Kory po latach przerwała milczenie. Okrucieństwo, które nie mieści się w głowie

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News