Ogromnie smutne nagranie, Qczaj zalał się łzami i skierował słowa do matki. Powód jest bardzo przykry

Ogromnie smutne nagranie, Qczaj zalał się łzami i skierował słowa do matki. Powód jest bardzo przykry Źródło: instagram.com qczaj

Qczaj, ekspresywny trener fitness, od zawsze znany jest z tego, że nie wstydzi się swoich uczuć. Tym razem na swoim Instagramie opublikował nagranie, które wyciska łzy z oczu. Gwiazdor kieruje swoje słowa m.in. do mamy, powód podjęcia tych kroków jest bardziej niż przykry.

Qczaj nie mógł wytrzymać - emocje były zbyt silne, dlatego postanowił opowiedzieć co myśli i czuje. W nagraniu zwrócił się do mamy, a także zdradził, jak wygląda jego życie. Nikt nie spodziewał się, że tak cierpi.

Trener skierował się do mamy

Qczaj pod koniec lutego przyznał się do tego, że jest gejem - zdradził też jedną bolesną rzecz. Okazało się, że w przeszłości padł ofiarą pedofila. Zdarzenie nadal wywołuje ogromne emocje, 33-latek nie może tego ot tak wyrzucić z głowy. Nic dziwnego, że wynik wyborów prezydenckich tak nim wstrząsnął. Gwiazdor wierzył w zwycięstwo przeciwnika Andrzeja Dudy, był zdecydowanie przeciw prezydentowi, który ułaskawił pedofila znosząc sądowy zakaz zbliżania się do rodziny, w tym do pokrzywdzonej. Rodzina miała sama wnosić o zniesienie tego wyroku, jednak decyzja i tak wzbudziła spore kontrowersje.

Andrzej Duda niejednokrotnie zaznaczał, że "LGBT to nie ludzie, to ideologia". Te słowa uderzały bezpośrednio właśnie w Qczaja. Teraz trener postanowił opowiedzieć o swoich uczuciach.

- Cześć mamusiu. Mamo, nie bój się o mnie, bo ja sobie poradzę, wiesz, że sobie zawsze radziłem, niezależnie od tego, jaka była władza, poradzę sobie i tym razem. Nie to jest dla mnie najbardziej przerażające. Najbardziej przerażające jest dla mnie to, że dziś obudziłem się w kraju, w którym lepiej być pijanym pedofilem, bo dostaniesz ułaskawienie od prezydenta, niż gejem, niż kimś, kto kocha. To jest najstraszniejsze, mamo - mówił rozemocjonowany Qczaj.

Qczaj opowiedział o dyskusji z jedną z matek

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W dalszej części nagrania Qczaj opowiedział, że wdał się w dyskusję z kobietą, która ma dwójkę dzieci. Miała bronić pedofila, ponieważ ten odbył swoją karę, a rodzina potrzebuje zniesienia zakazu zbliżania się, aby zapewnić sobie stabilność finansową - mężczyzna był głównym żywicielem rodziny. Qczaj kazał wyobrazić sobie kobiecie, że ojciec jej dzieci je molestuje: wkłada ręce pod bieliznę, gwałci, bije. Na koniec zadał jej pytanie, czy wybaczyłaby takiej osobie.

Dzisiaj grzeje: 1. Fatalne doniesienia o Stuhrze. Pilnie trafił do szpitala
2. Wystarczyła chwila nieuwagi. Roczny chłopczyk wypadł z okna na 4 piętrze bloku

- Nie da się wybaczyć komuś, kto zrobił krzywdę dziecku. To, co one czują, to jest nienawiść do siebie na całe życie. A ktoś pisze o tym, że to jest spoko? Postanowiłem udostępnić to nagranie, żeby pokazać, jak czują się niektóre osoby, jak czuje się w tym kraju człowiek, który był zgwałcony przez pedofila, i który k**wa idzie na terapię, żeby każdego dnia radzić sobie z życiem. To jest przegrana - zakończył nagranie rozemocjonowany Qczaj.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Światowe media podają tragiczne wiadomości. Zmarł wybitny człowiek, przez lata pomagał Polakom
  2. Mamy nagranie, trwa 3 minuty i widać na nim wszystko. Zaczął kroić kapustę, po chwili miał gotową najlepszą surówkę świata
  3. Tata myślał, że jego dzidziuś spokojnie śpi. Podszedł bliżej i zamarł, natychmiast chwycił telefon
  4. Wyszło na jaw, co się dzieje w domu Iwony Pavlović. Jej mąż nie ma lekko
  5. Niebywałe, co łączy Kingę Dudę z Kasią Tusk. Tylko jedna osoba zauważyła demaskujący szczegół
  6. Andrzej Duda na pierwszym spotkaniu po wyborach. Padły słowa, które wszystkim zapadną w pamięć

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News