PZPN reaguje na tweety Russella Crowe'a. Złożyli mu propozycję
Wiadomości Pikio - 22 Czerwca 2016

PZPN reaguje na tweety Russella Crowe'a. Złożyli mu propozycję

Jak informowaliśmy wcześniej, jeden z najpopularniejszych aktorów na świecie, Russell Crowe (Gladiator, Piękny Umysł, Robin Hood) nieoczkowanie wyjątkowo gorliwie dopinguje polskiej reprezentacji. Doczekaliśmy oficjalnej reakcji Polskiego Związku Piłki Nożnej w tej sprawie.

Laureat Oscara po spotkaniu z Niemcami gratulował reprezentacji Polski. Aktor przekonywał, że jest to prawdziwa drużyna, która nie była doceniana przed rozgrywkami Euro 2016.

Z kolei po wygranym przez nas meczu z Ukrainą, Russell Crowe napisał: "Kuba!! Well done Poland. More hard work to come. Do boju Polska!!".

ZOBACZ TAKŻE - Crowe kibicem Polski nr 1 wśród sław. Po polsku zagrzewa reprezentację do dalszego boju

Wyjątkowe zainteresowanie światowej sławy aktora polską reprezentacją doczekało się oficjalnej reakcji Polskiego Związku Piłki Nożnej, który zaprosił Crowe'a na następny mecz Polaków.

fot. twitter fot. twitter Aktor nie odpowiedział na razie na zaproszenie.Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:
bh
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News