Gwiazdor "Pytania na śniadanie" znalazł nową miłość! Ukochana jest bardzo podobna do jego byłej

Gwiazdor "Pytania na śniadanie" znalazł nową miłość! Ukochana jest bardzo podobna do jego byłej Źródło: youtube.com/Dieta Praniczna Veni

"Pytanie na śniadanie" cieszy się sympatią widzów, a zwłaszcza jeden z wielu prowadzących program - Tomasz Kammel. Mężczyzna, który dotąd chwalił się życiem singla, nie jest już do wzięcia. Ma nową ukochaną, która do złudzenia przypomina Katarzynę Niezgodę.

"Pytanie na śniadanie", w którym występuje Tomasz Kammel powoduje, że wiele kobiet może podziwiać go bez wyrzutów sumienia na ekranie telewizora. Jednak do czasu. Właśnie do mediów dostały się informacje, że przystojny prowadzący ma zajęte serce.

Tomasz Kammel założy rodzinę?

Tomasz Kammel był w związku z ukochaną Katarzyną Niezgodą 10 lat. Nie doczekali się oni dzieci i ślubu, chociaż wiele wskazywało na to, że dojrzeli do tej decyzji. Ich związek był bardzo dojrzały i wydawałoby się, że Katarzyna znalazła oparcie, a Kammel ideał kobiety.

Poszło o formalizację ich związku i poważniejsze zobowiązania. Mimo że Kammel na każdym kroku podkreślał, że wiąże z Katarzyną wspólną przyszłość aż po grób, to okazało się, że nie sprostał jej wymaganiom. Prawniczka i ekonomistka poczuła, że jej zegar biologiczny tyka i chciała postarać się o dziecko. Kammel nie był na to gotowy i postanowił zakończyć związek, żeby nie czuć się już naciskanym o ślub i dzieci.

Może teraz dojrzał do pewnych decyzji i z nową ukochaną stanie na ślubnym kobiercu? Prezenter ma już 48 lat i nadal marzy o pewnego rodzaju stabilizacji.

"Pytanie na śniadanie" - prowadzący ma jeden typ idealnej kobiety

Paparazzi są już pewni - Tomasz Kammel jest zakochany po uszy! Fotografowie przyłapali go podczas spaceru z tajemniczą brunetką podczas krótkiego urlopu na wsi na Mazurach. Zatrzymali się u znajomych Kammela, na odludziu - 20 kilometrów od głównej drogi. Luźno ubrani, trzymający się za ręce, przemierzali okolicę. Widać, że jest zakochany - wskazują na to jego czułe gesty i częste przytulanie partnerki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nowa miłość jest prawie identyczna, jak poprzednia dziewczyna Kammela. Również ma na imię Katarzyna i co by nie ukrywać - jest kobietą o pełniejszych kształtach. Podobnie jak Niezgoda zajmuje wysokie stanowisko. Na co dzień zasiada na fotelu dyrektora do spraw marketingu jednej z większych polskich firm produkujących alkohole.

Tomasz Kammel zdążył już przedstawić nową miłość swoim znajomym. Aktualny prowadzący "Dance Dance Dance" po jednym z odcinków zabrał towarzyszkę na imprezę po wykańczających nagraniach. Uczucie aż biło po oczach.

Dziennikarze dotarli też do informacji, że "Katarzyna numer 2" ma dwójkę dzieci. Podobno Tomasz Kammel złapał z nimi świetny kontakt.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Były mąż Kaczyńskiej PRZED CHWILĄ właśnie ujawnił GIGANTYCZNĄ seksaferę w PiS!
  2. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje polska polityk. Zginęła w wypadku w Egipcie!
  3. Media Tadeusza Rydzyka podały fatalne informacje. Bardzo zła prognoza pogody
  4. Polski rencista stał przy grobie żony i płakał. Nie mógł zapomnieć, jak upokorzył go ksiądz po jej śmierci
  5. Z ostatniej chwili: Zupełnie nowe informacje ws. katastrofy smoleńskiej!
  6. Polsat: Policjanci znaleźli zwęglony samochód. Gdy zajrzeli do środka, niemal zwymiotowali

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News