Co Chodakowska na siebie założyła? Przed studiem "Pytanie na śniadanie" paparazzi oniemieli

Co Chodakowska na siebie założyła? Przed studiem "Pytanie na śniadanie" paparazzi oniemieli

"Pytanie na śniadanie" często oferuje widzom wywiady z największymi gwiazdami krajowego show-biznesu, które przed ekrany przyciągają tysiące osób. Tym razem na kanapie programu śniadaniowego zasiadła Ewa Chodakowska, aby na wizji promować swój nowy projekt. Większość fanów zwróciła jednak uwagę przede wszystkim na jej wyjątkowy strój, który natychmiast przyciągnął grupę paparazzi.

"Pytanie na śniadanie" ma olbrzymią grupę stałych widzów, chętnie sięgających po treści proponowane im przez poranny format Telewizji Polskiej. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się oczywiście liczne wywiady z gwiazdami oraz materiały, z których można dowiedzieć się nieco więcej o ich życiu zawodowym i prywatnym, nowych projektach oraz zakulisowych zainteresowaniach.

"Pytanie na śniadanie": Ewa Chodakowska zachwyciła widzów i paparazzi stylizacją

Fani byli więc naprawdę zachwyceni, kiedy do programu została zaproszona jedna z najbardziej znanych polskich trenerek Ewa Chodakowska. Na kanapie gwiazda zasiadła wraz z projektantem i choreografem Robertem Kupiszem oraz tancerką Idą Nowakowską. Trójka celebrytów już wkrótce wcieli się bowiem w role jurorów w nowym tanecznym show TVP, "Dance, Dance, Dance", który tego dnia promowali. Co ciekawe, to nie sam wywiad, a wygląd Chodakowskiej w dniu pojawienia się na planie "Pytania na śniadanie" szczególnie zwrócił uwagę widzów. Niezwykle zainteresowani strojem trenerki okazali się również paparazzi, którzy tłumnie starali się zrobić celebrytce liczne zdjęcia.

Czym Ewa Chodakowska zachwyciła publiczność?

Ewa Chodakowska zdecydowała się bowiem na bardzo gustowny, ale także wygodny zestaw. Założyła czarną, krótką sukienkę z kapturem oraz kozaki za kolano na szpilce w tym samym kolorze, przez co odsłoniła część niezwykle zgrabnych nóg.
DALSZA CZĘŚĆ TESKTU POD GALERIĄ Całość stroju uświetnił puchowy, błyszczący płaszczyk, także w kolorze czarnym. Do tego trenerka dobrała niewielką, skórzaną torebkę, którą na pierwszy rzut oka łatwo było przeoczyć. Chodakowska nie zdecydowała się na wariacje związane z fryzurą. Rozpuściła włosy, ubrała duże, złote kolczyki-koła oraz gustowne okulary przeciwsłoneczne. Fani są naprawdę zachwyceni stylizacją trenerki, która szybko spotkała się z lawiną pozytywnych, ciepłych komentarzy. Zdjęcia wykonane przez paparazzi tego dnia obiegają za to portale plotkarskie oraz społecznościowe, stając się niekwestionowanym hitem. Pytanie na śniadanie Fot. Screen Jastrzabpost.pl Pytanie na śniadanie Fot. Screen Jastrzabpost.pl Pytanie na śniadanie Fot. Screen Jastrzabpost.pl ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Miała urodzić mu synów i usunąć się w cień? Nowy wątek w sprawie księżnej Diany
  2. Największy gwiazdor TVN miał romans z Anną Muchą. Właśnie opublikowano zaskakujące zdjęcie
  3. Zbigniew Wodecki byłby z niej dumny! Wnuczka artysty zrobiła coś niesamowitego
  4. Ujawniono, ile teraz waży Katarzyna Figura! Będziecie w szoku
  5. Po śmierci Pyrkosza „M jak miłość” nie jest takie samo. Teraz w Grabinie pojawi się nowy gospodarz
Źródło: Jastrząb Post Następny artykuł