Tomasz Kammel wspomina Pawła Królikowskiego. Zdradził sekret, o którym nikt nie wiedział

Tomasz Kammel wspomina Pawła Królikowskiego. Zdradził sekret, o którym nikt nie wiedział Źródło: instagram.com/tomaszkammel/

Prowadzący "Pytanie na śniadanie" podobnie jak wiele innych gwiazd, żegna dziś Pawła Królikowskiego. Wieść o jego śmierci zelektryzowała wszystkich. Nikt nie szczędzi słów pełnych smutku. Tomasz Kammel zdradził jednak pewien sekret.

Gwiazda "Pytania na śniadanie" napisała poruszający post. Choć krótki, jest pełen wspomnień o zmarłym aktorze, a jego treść pokazuje prawdziwe oblicze Pawła Królikowskiego. Trudno się nie wzruszyć.

Prowadzący program "Pytanie na śniadanie" bardzo dobrze znał Pawła Królikowskiego

Tomasz Kammel opisał, jak wyglądała jego relacja z Pawłem Królikowskim. Panowie bardzo się lubili i darzyli się ogromną sympatią. Aktor był wyjątkowy, bowiem nie zachowywał się jak większość gości zaproszonych do studia. Prowadzący wspomina, że Paweł Królikowski zanim jeszcze nadszedł jego czas antenowy, zawsze znalazł chwilę, aby zamienić słowo z Tomaszem Kammelem.

- Gdy przychodził do "Pytanie na śniadanie", jeszcze przed startem rozmowy, poza kamerą, opowiadał, co z moim udziałem ostatnio widział lub słyszał i co mu się podobało - pisze Tomasz Kammel.

Mało kto wiedział, że Paweł Królikowski interesował się dokonaniami dziennikarzy, którzy przeprowadzali z nim wywiady. Mało tego, cytował ich niektóre publikacje lub teksty, które zapadły mu w pamięć. Zachowanie tego rodzaju jest czymś wyjątkowym w przypadku gwiazd i można powiedzieć, że dziennikarz zdradził sekret aktora.

- A na deser dorzucał jeszcze moje cytaty. Żebym wiedział, jak on to co mówi, poważnie traktuje. Aktorem był znakomitym, a człowiekiem wybornym - kontynuuje Tomasz Kammel.

Mieli umówić się na spotkanie, nie zdążyli

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Tyle razy umawialiśmy się na prywatne pogaduchy, ale jak to w tym biznesie bywa, czasu wiecznie jak na lekarstwo - dodał na koniec wyraźnie zasmucony prowadzący słynnej "śniadaniówki".

Dzisiaj grzeje: 1. Paweł Królikowski nie żyje. Media podały najgorszą wiadomość
2. Nie żyje gwiazdor „Klanu” i mąż znanej aktorki. Pogrążona w żałobie żona poinformowała o śmierci

Informacje o śmierci Pawła Królikowskiego obiegły media dziś popołudniu. Aktor zmarł nad ranem 27 lutego w jednym z warszawskich szpitali. W placówce przebywał od 20 grudnia 2019 roku. Zmagał się z chorobą neurologiczną, konieczna była operacja. Po niej aktor musiał pokonać infekcję, jednak jego żona zapewniała, że to normalne po tego typu zabiegu i ma nadzieję, że już niedługo mąż wróci nie tylko do domu, ale też na plan serialu i telewizyjnego show "Twoja twarz brzmi znajomo". Niestety, organizm aktora skapitulował.

Fot. instagram.com/tomaszkammel/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media donoszą. Nie żyje Paweł Królikowski
  2. Nie żyje legenda wśród polskich trenerów. Przegrał ze straszną chorobą, smutne informacje
  3. Ostatnie nagranie Pawła Królikowskiego przed śmiercią. Nie da się powstrzymać łez
  4. Kelnerka spojrzała na napiwek i nogi się pod nią ugięły. Natychmiast wybiegła z restauracji
  5. Pitbull zapłodnił husky. Ich szczeniaki wyglądają oszałamiająco, to nie jest fotomontaż
  6. Robert Makłowicz jest zdruzgotany. Nagle nadeszła smutna wiadomość

Źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News