Niebywałe, wszystko poszło na żywo. Kompromitująca wpadka prowadzących w "Pytaniu na śniadanie" zdruzgotała widzów

Niebywałe, wszystko poszło na żywo. Kompromitująca wpadka prowadzących w "Pytaniu na śniadanie" zdruzgotała widzów Źródło: Instagram/pytanienasniadanie

W programie TVP "Pytanie na śniadanie" doszło do wyjątkowo kompromitującej wpadki. Prowadząca wypowiedziała słowa, które poważne zakłopotały zaproszonych gości.

Kompromitująca wpadka w programie "Pytanie na śniadanie". Niedawno pod ostrzałem znajdował się program śniadaniowy konkurencyjnego TVN, a teraz wtopę zaliczyło TVP. Ostatnio telewizje śniadaniowe nie są w zbyt dobrej formie. Ida Nowakowska musiała się z tego gęsto tłumaczyć.

Wielka wtopa w programie "Pytanie na śniadanie"

Do pomyłki doszło podczas piątkowej emisji programu. Gospodarzami byli Ida Nowakowska i Łukasz Nowicki. Rozmawiano na temat wyglądu po ciąży i połogu, a gośćmi była psycholog, oraz dwie matki, jedna z nich jest blogerką. W pewnym momencie prowadząca przytoczył fragment wpisu z bloga zaproszonej do programu kobiety. Po przeczytaniu cytatu na głos, blogerka była kompletnie zdezorientowana.

- Moja córka ma cztery lata i nie jestem mamą Rysia - odpowiedziała zdezorientowana kobieta.

Okazało się, że matką Ryszarda była druga z zaproszonych kobiet. Ostatecznie Ida Nowakowska wybrnęła z sytuacji, zapraszając gości do dyskusji. Wpadka nie umknęła jednak uwadze internautów i dziennikarzy, którzy dopytywali ją później o przyczyny pomyłki.

Ida Nowakowska tłumaczyła się z wpadki. To niejedyna wpadka w programie w ostatnim czasie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Jak się przygotowujemy do programu, to dostajemy scenariusz oraz dokumentację, czytamy je i zapoznajemy się z każdym tematem. I w tej sytuacji dziennikarze, którzy dla nas pracują, wynaleźli taki wpis na blogu. A ja dostałam polecenie 'na ucho', przeczytaj wpis pani z bloga, który był też w scenariuszu. [...] Cóż mogę powiedzieć? Tylko przeprosić. Akurat wpis był dotyczący tego zagadnienia, o którym rozmawialiśmy [...] - tłumaczyła się Nowakowska.

Dzisiaj grzeje: 1. Przykre informacje dla widzów "Sanatorium miłości". Chodzi o Wiesię, nie jest z nią dobrze
2. Pamiętacie piękną Mariolkę z „Czterdziestolatka”? Wiemy, jak potoczyły się jej losy po serialu

Co ciekawe, nie jest to pierwsza wpadka w programie śniadaniowym TVP w ostatnim czasie. Kilka dni temu, ekspert Jacek Bilczyński uczestniczył w dyskusji na temat alkoholizmu. Został przedstawiony jako abstynent, który niegdyś zmagał się z uzależnieniem alkoholowym. Okazało się, że była to spora pomyłka, bo gość nigdy takich problemów nie miał, na co zresztą zwrócił uwagę na wizji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ciężarnej dwukrotnie odmówiono przyjęcia do szpitala. Kiedy dziecko przyszło na świat było już za późno
  2. Stefan Kraft oszukiwał w trakcie konkursu Pucharu Świata? Media publikują kontrowersyjne nagranie (WIDEO)
  3. 20-latka wzięła ślub z martwym ukochanym. Kulisy ceremonii porażają
  4. Wyciekły kulisy ślubu Mariolki ze "Świata według Kiepskich". Mamy nagranie
  5. Uwielbiana wokalistka w rozpaczy, jej tata miał poważny wypadek. Przebywa w szpitalu
  6. Przez tydzień piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc spektakularne efekty

Źródło: Interia

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News