Kolejna osoba wyrzucona z "Pytanie na śniadanie". Nie spodziewaliśmy się, że czystki dotkną nawet ją

Kolejna osoba wyrzucona z "Pytanie na śniadanie". Nie spodziewaliśmy się, że czystki dotkną nawet ją Źródło: facebook/katarzyna_adamiak_sroczynska/

Program "Pytanie na śniadanie" zapowiedział zmiany w obsadzie i konsekwentnie je realizuje. Dopiero co mówiono o zamianie prowadzących, a teraz pojawiły się informacje o kolejnej osobie. Takiej decyzji żaden widz nie mógł się spodziewać.

"Pytanie na śniadanie" nieustannie żegna gwiazdy, które gościły w studiu programu od wielu lat. Fani programu śniadaniowego nie mogą uwierzyć w każdą wiadomość o pożegnaniu kolejnego prowadzącego. W mediach społecznościowych pojawiły się oficjalne informacje o zwolnieniu kolejnej osoby, czego zupełnie nikt się nie spodziewał. 

Kolejna osoba wyrzucona z programu "Pytanie na śniadanie" 

Na Facebooku Katarzyny Adamiak-Sroczyńskiej pojawił się krótki wpis informacyjny. Możemy dowiedzieć się między innymi, że przebywająca obecnie na urlopie producentka programu otrzymała pismo z wypowiedzeniem. W ostatnich tygodniach mówiono o prowadzących, którzy żegnają się z śniadaniówką TVP, jednak nikt nie podejrzewał, że czystki dotkną nawet kogoś z produkcji. Sroczyńska skorzystała z okazji i w kilku słowach wspomniała okres swojej pracy. 

- Kochani, jestem na urlopie, ale właśnie otrzymałam pismo, że przestaje być producentem "Pytania na śniadanie". Bardzo serdecznie dziękuję całej ekipie i mojemu zespołowi za to, że we mnie uwierzył i razem udało się nam zmienić wszystko, ale przede wszystkim prześcignąć konkurencje. Zaczęłam pracę w redakcji dwa lata temu, to był wspaniały okres. Nigdy nie zapomnę tego, co z Wami przeżyłam. Powodzenia. Jesteście najlepsi - napisała.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Konsekwentne zmiany w programie 

O zmianach w obsadzie "PTŚ" media huczą już od jakiegoś czasu. Wiadomo, że "starzy" członkowie będą zastąpieni nowymi. Stacja swoje poczynania tłumaczyła telewidzami. Z przekazywanych informacji wynikało, że program dociera do coraz młodszych odbiorców, którzy w roli prowadzących chętniej oglądają popularniejszych celebrytów, o których obecnie jest głośno jest w show-biznesie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mama poszła sprawdzić, czy jej córka śpi. Kiedy zobaczyła w łóżku obok niej psa, zaczęła wszystko nagrywać

2. Prawdziwe zarobki w dyskoncie. Ujawnili, ile płaci Biedronka i Lid

O ile te tłumaczenia zdają się zgodne ze zwolnieniami osób, które od lat pojawiały się na ekranach śniadaniówki, o tyle internauci nie rozumieją, dlaczego wyrzucono kogoś z produkcji. Obserwatorzy Sroczyńskiej nie mogli uwierzyć w wiadomość, jaką im przekazała, co wyraźnie pokazali w komentarzach. Przyłączyli się bowiem do wspominania najciekawszych momentów z jej udziałem oraz jawnie wyrażali swój zawód w związku z decyzją stacji.  

facebook/katarzyna_adamiak_sroczynska/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dziecko wzięło na ręce nowo narodzonego kotka. Takiej reakcji kociej mamy nikt się nie spodziewał
  2. 44-letni aktor przyłapany z KOCHANKĄ! Zrobiono im zdjęcia na wakacjach, dziewczyna ma 22 lata. Nie uwierzycie, kim jest
  3. Trudno uwierzyć, co można znaleźć w pochwach Polek. Ginekolog ujawnia odbierające mowę szczegóły
  4. Tajemnicza choroba sprawiała, że kobieta nie wracała do zdrowia 10 lat. Nagle mężczyźni dokonali porażającego odkrycia
  5. Wiesz o czym myśli Twój pies? To nagranie rozłoży was na łopatki, prawdziwe do bólu
  6. RCB wysyła Polakom SMS-y z pilnym alarmem. Zostańcie w domach, w 7 województwach będzie wyjątkowo niebezpiecznie

Źródło: facebook 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News