Pytanie na śniadanie zrezygnowało z gościa
Facebook / lukasz.preibisz
Monika Majko - 12 Stycznia 2020

TVP posunęło się za daleko? Usunęli gościa Pytania na śniadanie przez szczegół na jego koszulce

Pytanie na śniadanie to jeden z najpopularniejszych porannych programów. Jeden z zaproszonych gości sugeruje, że usunięto go z planu przez jeden szczegół na ubraniu.

Pytanie na śniadanie to bardzo chętnie oglądany przez Polaków poranny program. W dzisiejszym wydaniu miał pojawić się ekspert medyczny, ale rozmowę z nim odwołano w ostatnim momencie. Mężczyzna zasugerował w mediach społecznościowych, że wszystko przez pewien szczegół na jego ubraniu.

Pytanie na śniadanie - gość usunięty ze studia

Łukasz Preibisz został zaproszony do dzisiejszego wydania "Pytania na śniadanie" w roli eksperta medycznego. Mężczyzna w ostatniej chwili dowiedział się, że rozmowę z nim odwołano. Na swoim Facebooku zamieścił post dotyczący zaskakującej sytuacji, która go spotkała. Ekspert sugeruje, że usunięto go, bo miał do ubrania przyczepione serce fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

- Zostałem dziś zaproszony jako ekspert medyczny do pytania na śniadanie TVP - rozmowa nie odbyła się ale przecież nie dlatego że mam serduszko Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na sobie. Boże, jak tu zawsze na Finale WOŚP się działo - napisał na swoim Facebooku Łukasz Preibisz.

"Świat według Kiepskich"Andrzej Grabowski nagrał ważną wiadomość do fanów "Kiepskich". Zostało mało czasuCzytaj dalej

Mężczyzna zwrócił uwagę, że TVP niezbyt chętnie wypowiada się na temat fundacji WOŚP, ale nie zawsze tak było. Wcześniej Telewizja Polska co roku transmitowała wszystkie wydarzenia związane z finałami Wielkiej Orkiestry, jednak od kilku lat milczy. Transmisję przejęła stacja TVN, a TVP zręcznie unika tematu najpopularniejszej w Polsce akcji charytatywnej.

Mężczyzna zasugerował, że wyrzucono go za wspieranie WOŚP

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Monika PróchniewiczByli uwielbiani przez Polaków, umarli w tragicznych okolicznościach. 10 gwiazd disco polo, których już z nami nie maCzytaj dalej

Mężczyzna przyznał w wywiadzie dla Plejady, że spóźnił się na nagranie, ale zapewnił, że nikt nie robił z tego problemu, dopóki nie przykleił do ubrania charakterystycznego serca.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje władca, który rządził krajem przez 50 lat. Obalił własnego ojca, błyskawicznie wyznaczono następcę

2. Wielu Polaków chciało mu pomóc. Niestety, nie
żyje Patryk

Internauci są oburzeni zachowaniem Telewizji Polskiej. Pod postem mężczyzny pojawiło się wiele komentarzy wspierających fundację i atakujących TVP, za ich nieprofesjonalne zachowanie, chociaż nie wszyscy wierzą, że przyczyną wyproszenia lekarze było tylko serduszko WOŚP.

- Doktorze jesteśmy z Tobą i Orkiestrą. Na Woronicza był zawsze super klimat, miejsce się zmieniło, ale ludziom obojętne miejsce, liczy się pomoc z której wszyscy korzystamy - napisała jedna z użytkowniczek Facebooka.

- To przykład, jak można przez uprzedzenia stracić możliwość rozmowy z wybitnym specjalistą. Panie Doktorze, do końca świata i jeden dzień dłużej - dodała kolejna internautka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Jantar byłaby zachwycona. Wnuczka odziedziczyła cechy babci i mamy
  2. Jedna osoba złamie prawo, wysokie kary zapłacą wszyscy. Nowe, surowe przepisy wydrenują nam kieszenie?
  3. Jest źle z Agnieszką Chylińską. Podjęła ostateczną decyzję, od lat sobie nie radzi
  4. Doda przestała ukrywać prawdę o dzieciach. Mocne wyznanie
  5. Więzienie, porzucona ciężarna kobieta i śmierć. Media przemilczały, co wydarzyło się po "Chłopakach do wzięcia"

MamaMama zaryzykowała życie, by ochronić swoje dziecko. Teraz jej ciało wygląda jak mielonka, tylko dla ludzi o mocnych nerwachCzytaj dalej

źródło: Facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News