Byli prowadzący "Pytanie na śniadanie" ujawnili kulisy programu. Nikt się nie spodziewał, że działo się tam coś podobnego

Byli prowadzący "Pytanie na śniadanie" ujawnili kulisy programu. Nikt się nie spodziewał, że działo się tam coś podobnego Źródło: TRICOLORS East News

"Pytanie na śniadanie" zadebiutowało na antenie TVP2 jesienią 2002 roku. Przez blisko dwie dekady telewidzowie mogli obserwować, jak czołowe polskie gwiazdy radzą sobie z rolą prowadzącego śniadaniówki. Media obiegły właśnie informacje na temat tego, jak wyglądały relacje pomiędzy celebrytami. Trudno uwierzyć, że działo się coś podobnego.

"Pytanie na śniadanie" gościło na swojej antenie gwiazdy takie jak między innymi: Monika Zamachowska, Jacek Rozenek, Katarzyna Dowbor, Zbigniew Zamachowski, Dorota Wellman i Dariusz Szpakowski. Szczególną sympatią widzów cieszył się jednak duet Anny Popek i Michała Olszańskiego. Po latach była gospodyni zdecydowała się opowiedzieć o kulisach programu.

"Pytanie na śniadanie": Anna Popek opowiedziała o kulisach programu

Anna Popek, w rozmowie z dziennikarzami "Faktu" zdradziła, że praca na planie programu "Pytanie na śniadanie" nie była tak prosta i komfortowa, jak mogłoby się wydawać. Okazuje się, że pomiędzy gwiazdą a jej partnerem nierzadko dochodziło do emocjonalnych spięć.

- Z racji tego, że Michał jest starszy, to miał inny temperament, inne pomysły. On zawsze troszkę na mnie krzyczał za różne sprawy. Zawsze też mnie ganił za podejście do życia, ale to w żartobliwym tonie - wspomina prezenterka telewizyjna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Była prowadząca podkreśliła, że mimo różnicy wieku, nigdy nie traktowała doświadczonego kolegi jako zawodowego mentora. Wszystkiego nauczyła się samodzielnie, a dziennikarza postrzegała jako równorzędnego partnera. Michał Olszański nie mógł jednak przejść obojętnie obok wypowiedzi dotyczącej domniemanych krzyków. Uważa, że rozbieżności, o których mówiła Anna Popek, mogły wynikać z różnic w poglądach politycznych i światopoglądowych.

Dzisiaj grzeje: 1. Naprawdę smutna informacja dotarła do mediów. Nie żyje Kubuś, wszyscy mieli nadzieję, że wygra
2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone
3. Ogromna strata, tysiące fanów w żałobie. Nie żyje artysta uwielbiany na całym świecie

- Uważam, że jak pracowaliśmy z Popek to byliśmy zgranym duetem. Ona jest wierząca i nie ukrywa tego i jest konserwatywna. Ja natomiast jestem niewierzący i liberalny w swoich poglądach. Na tym tle mogła być sytuacja, że czasami się z sobą spieraliśmy, ale nie było mowy o tym, żebym na nią krzyczał. Uważam, że fajnie potrafiliśmy ze sobą współpracować. Nigdy nie narzekała - mówił Michał Olszański.

Niedawno popularny dziennikarz został zwolniony z pracy w stacji w TVP, z którą był związany przez wiele lat. Trudno wyobrazić sobie program "Magazyn Ekspresu Reporterów" bez charyzmatycznego gwiazdora, którego był swoistą ikoną. Były prowadzący program "Pytanie na śniadanie" zwierzył się, że dyrektor Telewizji Polskiej niespodziewanie oznajmiła mu, że przyszedł czas na ewaluację i poszukiwanie nowej formuły.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda TVP po latach odeszła z mediów. Nie uwierzycie czym się dziś zajmuje
  2. Ziemia ma tak naprawdę 16 lat. Astronomowie potwierdzają
  3. Tadeusz Rydzyk ukrywał prywatny swój sekret przez dziesiątki lat. W końcu wyszła na jaw
  4. Nadchodzi przełomowa zmiana ws. obowiązku noszenia maseczek? Media dotarły do poufnych informacji
  5. Nikt nie spodziewał się lepszych informacji. Zacznie się już w weekend, niebywałe doniesienia
  6. Zaskakujące, jak ze zwykłej coli można zrobić najlepszą marynatę do kurczaka. Mięso od razu zyskuje niesamowity smak i aromat

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News