Pyskówka na Twitterze - Prezydent Duda vs internauta

Pyskówka na Twitterze - Prezydent Duda vs internauta

Po zamachu w Sztokholmie wyrazy kondolencji napływały do Szwecji z całego świata. Ubolewanie z powodu tragedii wyrazili najwyżsi urzędnicy Unii Europejskiej, wśród nich także Donald Tusk. Prezydent Andrzej Duda wysłał do Króla Szwecji, Karola XVI Gustawa, depeszę kondolencyjną.

Prócz tego polski prezydent umieścił na swoim prywatnym koncie w serwisie Twitter wpis, w którym łączy się duchem z ofiarami zamachu terrorystycznego. W swoim wpisie Duda nawołuje także do jedności w tych trudnych chwilach.

 - Myśli i modlitwy biegną ku Sztokholmowi. Ku duszom Zabitych, cierpieniu Rannych, rozpaczy i trwodze Najbliższych. Niech nikt nie będzie sam - napisał na twitterze prezydent.

Jego post nie spodobał się jednemu z użytkowników. Najwyraźniej jego zdaniem odwoływanie się przez prezydenta do motywów religijnych było nieodpowiednie. Tweet prezydenta skomentował bardzo ironicznie.

 - To mówi Prezydent czy kapłan? - zapytał użytkownik przedstawiający się jako "Reszka".

Prezydent Andrzej Duda w mediach społecznościowych jest niezwykle aktywny i niejednokrotnie już wchodził w interakcje z Internautami. Na ten komentarz także odpowiedział, gasząc zbyt pewnego siebie twitterowicza.

 - A co przeszkadza? Modlitwa, czy myślenie? - retorycznie zapytał prezydent.

Źródło: twitter.com/AndrzejDuda
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News