Władimir Putin dobitnie dał znać, że ma już dosyć. Prezydent Federacji Rosyjskiej podczas konferencji prasowej wypowiedział się na temat katastrofy smoleńskiej. Jak stwierdził, cała ta sprawa go już nuży, denerwuje i ma dosyć bzdur.

Prezydent Rosji podczas konferencji prasowej został zapytany przez polskiego dziennikarza Andrzeja Zauchę z TVN o kwestie związane z katastrofą smoleńską. Polaka interesowało to, czy Rosja zamierza oddać wrak prezydenckiego samolotu Polsce. Putin był wyraźnie wzburzony tym pytaniem.

ZOBACZ TAKŻE: Dzieje się! Putin właśnie ujawnił przyczynę katastrofy smoleńskiej, szał w PiSie

Dosyć tych bzdur

Jak podkreślił, cała Rosja jest zmęczona „blefem” Polaków. On sam także potwierdził, że ma „dosyć tych bzdur”. Putin był wyraźnie wściekły podczas konferencji prasowej. Jak powiedział, gdy doszło do katastrofy by premierem i nie kontaktował się z agencjami bezpieczeństwa i spraw zagranicznych. Co więcej, w szale swojej wypowiedzi winę za wypadek samolotu zwalił na Polaków. Dodał, że skoro na pokładzie miało dojść do wybuchu, a samolot startował z Warszawy, do podłożenia ładunku doszło w Polsce, a nie w Rosji.

– Jesteśmy zmęczeni tym blefem. Mamy dosyć tych bzdur. Byłem wtedy premierem i nie miałem nic wspólnego z agencjami bezpieczeństwa i spraw zagranicznych. Skoro miała być eksplozja na pokładzie, to powiedzcie, skąd oni wylecieli. Z Moskwy? Nie, z Warszawy! Rosyjscy agenci mieli podłożyć bombę? Raczej powinniście spojrzeć na swoich ludzi – grzmiał rozwścieczony Putin.

Prezydent Rosji pozwolił sobie także na ruganie polskich władz i pouczanie ich. Zaznaczył, że rząd w Warszawie, zamiast rozgrywać tragedię, powinny były zająć się poprawianiem stosunków zagranicznych. Oświadczył, że doszło do tragedii i tak należy traktować całe wydarzenie.

– Doszło do tragedii i tak powinniśmy to traktować. Nie powinniśmy spekulować, robić z tego sprawy politycznej. Dlaczego oni to robią, dalej psują relacje Rosji z Polską? Po co? Dla politycznych zysków w kraju? – podkreślił wściekły prezydent Rosji.

ZOBACZ TAKŻE: Putin zdecydował! Wycofuje się w trybie pilnym

źródło: gazeta.pl

Reprywatyzacja w Warszawie: Najbardziej skandaliczne fakty


15 zdjęć, które całkiem ZAMĄCĄ CI W GŁOWIE!

...

Zobacz również