Władimir Putin zaskoczył wszystkich. Przywódca jednego z najsilniejszych państw na świecie dał się poznać z całkiem innej strony. Wystarczyło tylko by dostał prezent od prezydenta Turkmenistanu.

W środę miejsce miał szczyt Wspólnoty Niepodległych Państw, czyli organizacji zrzeszającej państwa powstałe po rozpadzie ZSRR. Podczas obrad, którym przewodził Władimir Putin, doszło do nietypowej sytuacji.

Rozmowy nagle zeszły z wątków ogólnych i przeniosły się na sprawy prywatne. Prezydent Turkmenistanu, Gurbanguly Berdimuhamedow, zniknął z sali, a później pojawił się z klatką dla czworonogów. Kiedy tę otworzył, wyszedł z niej mały, dorodny szczeniak owczarka środkowoazjatyckiego. Okazało się, że piesek o imieniu Verny prezent dla Putina, który cztery dni wcześniej obchodził urodziny.

Myślę, że go polubisz. Nasze psy cieszą się wyjątkowym zdrowiem, ale najważniejszą ich cechą jest wyjątkowa wierność – powiedział Berdimuhamedow do Putina.

Putin nagle zaskoczył wszystkich. Kiedy szczeniaczka prezentował mu turkmeński prezydent, szybko podszedł do malucha i czule go objął. Głaskał czworonoga kilka chwil, a później odstawił go na podłogę. Zanim to jednak zrobił, pocałował psa w głowę. Reakcja Putina po prostu rozczuliła wszystkich zebranych. Film z tego zdarzenia już podbija sieć, a internauci zwracają uwagę, że takiego prezydenta Rosji jeszcze nie znali.

https://www.youtube.com/watch?v=ltriFxc-hWw

źródło: youtube.com

Jak relaksuje się Beata Szydło? Na to byś nie wpadł! Zaskakujące pasje polityków


Gdzie żyje się taniej: w Polsce czy na Białorusi? PIORUNUJĄCA różnica!

...

Zobacz również