O wyjątkowym ekscentryzmie Władimira Putina tym razem przekonała się dziennikarka NBC – Megyn Kelly. Prezydent Rosji bez skrępowania wyjawił, co sądzi o ich relacji.

Do wyznania doszło na antenie NBC, kiedy znana dziennikarka zapytała Władimira Putina o jego kontakty z generałem Michaelem Flynnem, który został doradcą Donalda Trumpa ds. bezpieczeństwa. Ujawniono fotografię z 2015 roku, na której widać amerykańskiego wojskowego siedzącego przy jednym stole z prezydentem Rosji.

Pytanie o relację z Flynnem wyjątkowo nie przypadło do gustu Władimirowi Putinowi. Odpowiedzi, która padła z jego ust nie spodziewała się jednak nawet sama dziennikarka.

Ty i ja, ty i ja osobiście, mamy dużo bliższe relacje niż ja miałem z panem Flynnem – odpowiedział Megyn Kelly prezydent Rosji.

Po chwili pauzy Putin dodał, że jego wieczorne spotkanie minionego dnia z dziennikarką, a także ich obecna rozmowa to już więcej niż to, co łączy go z generałem Flynnem. Po tych słowach Megyn Kelly wyraźnie odetchnęła z ulgą.

https://www.youtube.com/watch?v=x8AeBAV4EIY

źródło: NBC News

...

Zobacz również