Niesamowite! 16 MILIONÓW w puszcze WOŚP Adamowicza

Niesamowite! 16 MILIONÓW w puszcze WOŚP Adamowicza

Puszka Adamowicza cały czas zapełnia się datkami wpłacanymi przez internautów. Nikt chyba nie spodziewał się, że zebrana kwota będzie tak duża. Wyjątkowa akcja młodej gdańszczanki niezwykle poruszyła mieszkańców całego kraju, chcących ponownie wesprzeć WOŚP.

Puszka Adamowicza zapełnia się dzięki utworzonej na portalu Facebook zbiórki, która przebiła wszelkie oczekiwania. Jej twórczyni cały czas nie może uwierzyć, że udało jej się uzbierać takie pieniądze. Początkowo podejrzewała, że uda jej się zgromadzić około tysiąca złotych, ale Polacy udowodnili, jak bardzo chcą pomagać. Co więcej, z każdą sekundą przybywają kolejni darczyńcy, z których każdy zasila konto kolejnymi pieniędzmi. Obecnie na koncie zbiórki widzimy kwotę blisko 16 milionów złotych!

Puszka Adamowicza pomieściła blisko 16 milionów złotych!

WOŚP zbiera pieniądze na potrzebujących już od 27 lat. Przez ten czas fundacja zgromadziła już ponad miliard złotych i dzięki temu zakupiła masę sprzętu medycznego, który każdego dnia pomaga zarówno najmłodszym, jak i najstarszym pacjentom w naszym kraju. Jurek Owsiak mimo swojej charytatywnej działalności bardzo często był atakowany, a wokół organizowanej przez niego zbiórki narosła masa kontrowersji. Owsiak podejrzewany był o wyciąganie pieniędzy pochodzących z WOŚP oraz opłacanie nimi swojego festiwalu muzycznego, czyli przystanku Woodstock, który od zeszłego roku funkcjonuje pod nową nazwą. Również w tym roku skupiła się na nim poważna krytyka, według której jego początkowe odejście oraz powrót do fundacji było od początku do końca zaplanowanym działaniem. Sam Owsiak wydawał się niezwykle zraniony wszelkimi oskarżeniami, gdyż WOŚP poświęcił przecież ogromną część swego życia i serca. Polacy, którzy chcą pokazać swoje wsparcie wobec fundacji oraz jej prezesa, zaangażowali się więc w zbiórkę mającą na celu zapełnienie puszki Pawła Adamowicza. Akcja jest gigantycznym sukcesem, przerastającym wszelkie oczekiwania. Dodatkowo tak duża suma bez wątpienia będzie stanowić ogromny procent całości zgromadzonych środków.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Dziś jest ostatni dzień trwania zbiórki, co dodatkowo działa na ludzi, którzy nie zastanawiają się, tylko przelewają kolejne datki. Niestety jej twórczyni również spotkała się z bardzo dużą krytyką. Według niektórych internautów zgromadzone pieniądze wcale ne trafiają na konto fundacji Owsiaka, tylko na prywatne konto kobiety. Jednak ona zapewnia oraz udowadnia, że numer konta należy do WOŚP. Trzeba przyznać, że jej postawa jest godna pochwały, co zrobił sam Owsiak podczas swojej ostatniej konferencji prasowej. Trudno określić, ile wyniesie ostateczna suma, ale cała redakcja Pikio.pl ma nadzieję, że będzie jak największa. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Wybory w Gdańsku. Jest decyzja ws. startu zastępczyni Adamowicza
  2. Piękne! Wiceprezydent i jego ukochany zrobią dla WOŚP więcej niż deklarowali
  3. Seria alarmów bombowych w polskich miastach. Co się dzieje?!
  4. Co łączy Małgorzatę Braunek i Korę? Ta informacja zmrozi wam krew w żyłach!
  5. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News