Jest apel do Owsiaka. Niech Puszka Adamowicza będzie COROCZNĄ akcją WOŚP

Jest apel do Owsiaka. Niech Puszka Adamowicza będzie COROCZNĄ akcją WOŚP Źródło:

Puszka Adamowicza odniosła spektakularny sukces. Internauci w hołdzie zamordowanemu prezydentowi Gdańska zebrali dla WOŚP dodatkowe 16 milionów złotych. Teraz Tomasz Lis proponuje Owsiakowi, aby był to coroczny element finału Orkiestry. W mocnych słowach zaapelował również do Polaków, by w tych trudnych chwilach wziąć w obronę ukochane kobiety zabitego polityka. 

Tomasz Lis odniósł się do fali ataków na żonę i córkę zmarłego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Na kobiety wylał się obrzydliwy hejt oraz brutalne, niesłuszne oskarżenia o "próbę lansowania się na śmierci męża". Redaktor naczelny Newsweeka nie tylko zaapelował o obronę kobiet, ale również wyszedł z propozycją dla Jurka Owsiaka.

Tomasz Lis: Brońmy Adamowiczów

Redaktor naczelny Newsweeka apeluje do internautów, by w trudnych dla rodziny Adamowicza chwilach, stanąć po stronie atakowanych, ukochanych kobiet zamordowanego prezydenta Gdańska, które muszą radzić sobie z obrzydliwymi oskarżeniami. - Tydzień temu żegnaliśmy Pawła Adamowicza. Od tygodnia widzę metodyczne wysiłki, by opluć jego i jego najbliższych. Powiem szczerze, nie wiem co robić, ale piszę to licząc na pomysły ludzi dobrej woli, którzy tak wspaniale byli obecni w ostatnim czasie. Brońmy Adamowiczów - apeluje Tomasz Lis. Kiedy wylał się hejt na rodzinę Pawła Adamowicza? Jego żona, Magdalena Adamowicz, stwierdziła, że za śmierć jej męża odpowiedzialne są osoby, które siały przeciwko niemu nienawistną propagandę i uprawiały nagonkę. Wywołani do tablicy hejterzy nie oszczędzili nawet żony i córki Pawła Adamowicza. Wylał się hejt i niesłuszne oskarżenia, że Magdalena Adamowicz "wykorzystuje śmierć męża do uprawiania politycznej gry".

Puszka Adamowicza co roku na finale WOŚP?

Redaktor naczelny Newsweeka nie tylko zaapelował o wzięcie w obronę atakowanych ukochanej rodziny Pawła Adamowicza, ale zaproponował też Owsiakowi, by Puszka Adamowicza była corocznym elementem Finału WOŚP. - Paweł Adamowicz na pewno chciałby, żebyśmy bronili - nawet nie jego - ale jego kochane dziewczyny. Nie zapominajmy o Pawle Adamowiczu. Brońmy wszędzie gdzie się da jego i jego najbliższych. Wspierajmy inicjatywy, które go upamiętniają. Prośba do Jurka Owsiaka. Niech #puszkaadamowicza będzie dorocznym elementem #WOŚP - napisał Tomasz Lis na Twitterze. Puszka Adamowicza zebrała dla WOŚP dodatkowe 16 milionów złotych. Ustanowienie z niej corocznej tradycji finału Orkiestry, byłoby z pewnością wielkim hołdem dla zamordowanego prezydenta Gdańska.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News