Chociaż mogłoby się wydawać, że ta gwiazda dzięki pracy ma w życiu wszystko, wcale nie jest ona szczęśliwa na swym stanowisku. Według niej kobiety bowiem powinny bowiem zajmować się czymś całkowicie innym niż kariera.

Anna Popek nie od dziś pozostaje twarzą Telewizji Polskiej. Jak sama twierdzi, wolałaby ona jednak móc spędzać więcej czasu z bliskimi w domu, niż przed kamerami.

ZOBACZ TAKŻE: Dramatyczne wyznanie Dody. „To zabija”

Niezadowolona na swym stanowisku

– Gdybym jeszcze raz miała przeżyć swoje życie, to postarałabym się mieć więcej dzieci, mniej pracować w telewizji, w ogóle mniej pracować. (…) Myślę, że przeżywamy teraz pewną kompromitację feministycznych postulatów, które skłoniły kobiety do samodzielności. Kobiety nie są szczęśliwe, zajmując wysokie stanowiska, walcząc o pracę, niestety pozbawiają się cudownej beztroski, która kobiecie była przypisana, ale także możliwości zajęcia się gruntownie domem i wychowaniem dzieci – stwierdziła stanowczo dziennikarka.

Dodała ona także, że panie decydują się dziś na karierę zawodową z powodu stereotypowego podejścia społeczeństwa do osób zajmujących się domem oraz przez potrzeby finansowe. Takie zachowania mają prowadzić jedynie do życia w nieszczęściu i samotności.

ZOBACZ TAKŻE: Magda Gessler w fatalnym stanie. Gwiazda TVN na wózku inwalidzkim

11 pięknych kobiet, które związały się z miliarderami


Gwiazdy jej nienawidzą! Aktorka BEZLITOŚNIE parodiuje ich zdjęcia

...

Zobacz również