Pudzianowski rozsadził wpisem internet! Totalnie puściły mu nerwy

Pudzianowski rozsadził wpisem internet! Totalnie puściły mu nerwy

Najbardziej utytułowany siłacz w historii, uczestnik mieszanych sztuk walki oraz przedsiębiorca Mariusz Pudzianowski zabrał głos w istotnej politycznej sprawie, rozsadzając internet. Gwiazdorowi puściły nerwy.

Mariusz Pudzianowski stronił od polityki, do momentu aż ta sama go dopadła. Stało się to przy okazji kryzysu migracyjnego, kiedy to próbujące dostać się do Wielkiej Brytanii osoby zakradały się do ciężarówek jego firmy transportowej, narażając ją na kary finansowe. Teraz strongman aktywnie uczestniczy w politycznym dyskursie. ZOBACZ TAKŻE: Pudzianowski jednym zdjęciem rozpętał burzę w sieci. Katolicy oburzeni (ZDJĘCIA)

Pudzianowskiemu puściły nerwy

Sportowiec skorzystał z Facebooka, by wyrazić swój stosunek do Unii Europejskiej. Siłaczowi puściły nerwy i postanowił skomentować obecną sytuację na Starym Kontynencie. Umieścił w tym celu grafikę, nawiązującą do szczytu G20 w Hamburgu i Marszu Niepodległości oraz reakcji Brukseli na te dwa wydarzenia. Internauci są zachwyceni wpisem Pudzianowskiego, którego poglądy w ogromnej większości popierają. ZOBACZ TAKŻE: Zamieszki na szczycie G20, Niemcy krwawo PAŁUJĄ Antifę (FILMY+ZDJĘCIA) źródło: Facebook.pl Następny artykuł