Pudzianowski: PO sprzedała Polskę za judaszowe srebrniki
Wiadomości Pikio - 23 Września 2015

Pudzianowski: PO sprzedała Polskę za judaszowe srebrniki

Mariusz Pudzianowski po raz kolejny wypowiada się na tematy polityczne. Strongman dał się poznać jako przeciwnik Platformy Obywatelskiej oraz przyjmowania imigrantów. Teraz twierdzi, że partia Kopacz sprzedała Polskę "za judaszowe srebrniki".

- Polski rząd ustalał z Czechami, Węgrami i Słowacją wspólne stanowisko po czym wystawił naszych najbliższych sąsiadów do wiatru???!!! Za jaką cenę? Czy cokolwiek na tym ugraliśmy jako Polska? Może teraz p. Kopacz lub inni odpowiedzialni za to politycy otrzymają nagrody im. Walthera Rathenaua w Berlinie za pogłębianie integracji europejskiej (podobnie jak Tusk trzy lata temu)? - pisze Mariusz Pudzianowski. - Grupa Wyszehradzka może przestać istnieć, gazociągi nas omijają, bazy wojskowe się nie budują, Polacy emigrują, a terminal LPG to jakaś fuszerka! Pocałowaliśmy dziś w dupę budujących Nordstream II, Niemców i kraje zachodnie sprzeciwiające się budowie baz wojskowych w Polsce, a własną dupę wypięliśmy w kierunku naszych najbliższych nam kulturowo sojuszników z Grupy Wyszehradzkiej! - dodaje. Rządzący splunęli właśnie w twarz milionom Czechów, Węgrów, Słowaków oraz co najważniejsze Polaków. Polacy wam tego nigdy nie zapomną, już za miesiąc wasz koniec!!!!!!!!!! - podkreślił Pudzianowski.Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:
źródło: Pikio.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News